فوتسال

کافا فرصت بسیار خوبی برای محک خوردن بازیکنان است

کافا فرصت بسیار خوبی برای محک خوردن بازیکنان است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با تمام تلاش خود در رقابتهای کافا حضور خواهیم داشت.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال گفت: اولین تمرین تیم ملی فوتسال از روز گذشته در کمپ تیم های ملی آغاز شده و بازیکنان عصر دیروز با انگیزه و نشاط بالا تمرین خود را برگزار کردند.

وی گفت: با توجه به فرصت اندکی که داریم تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا در تورنمنت کافا بهترین نتیجه را به دست آوریم. تیم ملی فوتسال با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به این تورنمنت اعزام می شود.

سلیمانی در ادامه افزود: پس از مسابقات سوپر لیگ اردوی تدارکاتی آغاز شده و بازیکنان تا قبل از اعزام 6 جلسه تمرینی را برگزار خواهند کرد. درست است که زمان اندکی برای آماده سازی این تیم وجود دارد اما بازیکنان تیم ملی فوتسال با تمام تلاش خود در مسابقات کافا حاضر خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شناخت از حریفان ایران در کافا ادامه داد: دیگر هیچ تیمی دست و پا بسته نیست. نمیتوان گفت تیم ضعیف وجود دارد. اکنون همه تیم ها در حال پیشرفت هستند و مرتبا در حال تمرین. اینکه بگویم تاجیکستان یا قرقیزستان تیم های ضعیفی هستند اشتباه است. تیم ازبکستان حدود 4 هفته در اردوی تدارکاتی حضور داشته و تمرینات خود را برگزار می کند و حریف سرسختی برای ما محسوب می شود. بازی بسیار فیزیکی را به نمایش می گذارد و کار راحتی مقابل این تیم نداریم. فیلم های تیم قرقیزستان و تاجیکستان را نیز آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوت این تیم ها را شناسایی کردیم و در زمان تمرین با بازیکنان مطالب فنی را مرتبا مرور خواهیم کرد.

سلیمانی در پایان گفت:امسال ازبکها میزبان تورنمنت ۲۰۲۳ کافا هستند. بدون شک کافا، تورنمنت بسیار خوبی برای محک خوردن بازیکنان خواهد بود.

عکس:سهیل سعادتمندی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا