فوتسال

پوشیدن لباس تیم ملی فوتسال آرزوی خیلی از بانوان است

پوشیدن لباس تیم ملی فوتسال آرزوی خیلی از بانوان است

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز و پس از پایان تمرین ملی پوشان فوتسال بانوان دقایقی را با بازیکنان گفتگو کرد.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، دکتر مریم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان  ظهر امروز در مرکز ملی فوتبال حضور یافت و پس از پایان تمرین ملی پوشان فوتسال بانوان دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان به گفتگو پرداخت.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان فوتسال در تورنمنت کافا گفت: باتوجه به زمان اندکی که برای آماده سازی جهت شرکت در این تورنمنت را دارید، میدانم که از هیچ تلاشی برای حفظ عنوان قهرمانی سال گذشته و همچنین موفقیت تیم ملی دریغ نمی کنید. امیدوار هستم که در دیدار های پیش رو موفق باشید.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان خطاب به بازیکنان و کادر فنی فوتسال گفت: قدر خودتان را بدانید. حضورتان در تیم ملی فوتسال آرزوی بسیاری از بازیکنانی هست که تلاش می کنند تا پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنند. من می دانم که با غیرت برای موفقیت ایران از هیچ چیزی تلاشی دریغ نخواهید کرد و نماینده خوبی برای ایران خواهید بود.

دکتر کاظمی پور در پایان  ضمن آرزوی موفقیت برای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: ثمره ماهها تلاش و پشتکارتان در باشگاهها، حضور در تیم ملی  فوتسال بانوان است. پس با اقتدار، همدلی و یکپارچگی به میدان بروید و موفق باشید. وزارت ورزش در کنار فدراسیون فوتبال از شما حمایت خواهد کرد تا شاهد به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس ایران باشیم.

عکس:سهیل سعادتمندی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا