فوتبال

نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت

نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت

کاپیتان تیم ملی فوتسال گفت: دیگر نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت.

به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، فرشته کریمی، کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درخصوص شرکت در تورنمنت فوتسال بانوان کافا 2023 – ازبکستان گفت: اکنون سطح تیم ها نسبت به دوره های قبل بسیار تغییر کرده و دیگر نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت.  تیم ها برای آماده سازی خود مرتبا در اردو و مسابقات دوستانه شرکت می کنند. در تورنمنت کافا با تیم های ازبکستان، قرقیزستان و تاجیکستان مسابقه داریم. همانطور که می دانید تیم ازبکستان بازی بسیار فیزیکی دارد و قرقیزستان و تاجیکستان نیز تمرینات خوبی را برای شرکت در این بازیها پشت سر گذاشته اند.

وی ادامه داد: همه تیم ها برای هر تورنمنتی تمرینات مداوم خود را برگزار می کنند و اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ایران نیز از روز شنبه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است. با توجه به فرصت اندکی که برای آماده سازی داشتیم امیدوار هستم بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

کریمی در پایان گفت: کادر فنی تیم با توجه به بازیهایی که در گذشته برابر تیم های فوق داشتیم، مسابقات را آنالیز کرده و نکات مختلفی را در تمرینات به بازیکنان گوشزد کرده است. همه ما با انگیزه و تلاش بالا به رقابت حریفان می رویم تا نتیجه مطلوبی را به دست آوریم.

عکس:سهیل سعادتمندی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا