فوتسال

به نحوه انتخاب بازیکنان تیم ملی معترض هستیم

به نحوه انتخاب بازیکنان تیم ملی معترض هستیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس گفت: سازمان لیگ و تیم پالایش نفت آبادان در هفته هفدهم سوپر لیگ با ما همکاری نکردند.

به گزارش فوتبالز و به نقل از تسنیم فاطمه شریف با اشاره به مشکلاتی که برای رفتن به آبادان و بازی برابر پالایش نفت آبادان در هفته هفدهم سوپر لیگ رقم خورد، اظهار داشت: با توجه به اینکه ساعت 11 روز جمعه با تیم پالایش نفت آبادان بازی داشتیم، قرار بود با پرواز ساعت 11:50 شرکت کارون عازم اهواز شده و از آنجا به آبادان برویم. پرواز ما به دلیل بدی آب و هوا کنسل شد و بعد از جستجو متوجه شدیم تا پایان روز پنج شنبه چند پرواز دیگر وجود دارد، اما مسئولان فرودگاه گفتند ممکن است هیچ کدام از این پروازها انجام نشود، چون هوای اهواز خیلی مه‌آلود بود. لذا برای گرفتن بلیت قطار اقدام کردیم، اما قطارها هم جای خالی نداشتند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس خاطرنشان کرد: با سازمان لیگ تماس گرفته و درخواست کردیم بازی ما در روز شنبه برگزار شود که نشد. در نهایت تصمیم گرفتیم با اتوبوس اعزام شویم که حدود 900 کیلومتر مسافت تهران تا آبادان بود و حتی مدیرعامل اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای اعزام با اتوبوس را انجام داد.

وی به تداوم شرایط سخت و سردرگمی تیم برای اعزام به آبادان اشاره و تصریح کرد: بازیکنان ما از ساعت 10 در فرودگاه بودند و قرار شد ساعت 14 با اتوبوس به سمت آبادان حرکت کنیم که استعلام گرفتیم و متوجه شدیم یکی از پروازها به سمت اهواز در حال انجام بود و پس از بررسی متوجه شدیم احتمالا برخی پروازها انجام می‌شود. سپس اتوبوس را کنسل کردیم و برای بازیکنان به صورت دو تا دو تا یا سه نفری بلیت گرفتیم. آخرین گروه ما دو نفر بودند که ساعت یک بامداد به آبادان رسیدند. حتی نسرین قمی در پرواز ساعت 21 بود که تاخیر داشت و اگر به اهواز می‌رسید ساعت 1:30 بامداد می‌شد و تا رسیدن به آبادان هم 2 ساعت طول می کشید، به همین دلیل از او خواستیم به منزل برگردد و در نتیجه این بازیکن را در روز بازی نداشتیم.

شریف همچنین به همکاری نکردن تیم پالایش نفت آبادان و سازمان لیگ فوتسال با تیمش اشاره کرد و گفت: ما یکبار دیگر با سازمان لیگ فوتسال تماس گرفتیم که بازی با سه ساعت تاخیر برگزار شود تا بازیکنان استراحت داشته باشند، اما متاسفانه سازمان لیگ و تیم پالایش نفت آبادان مخالفت کردند و گفتند «بازی باید برگزار شود، چون شما شب قبل از مسابقه رسیده‌اید». آیا زمان رسیدن و چگونه رسیدن به مقصد مهم نیست؟!

وی عنوان کرد: گفتند چون مسابقات بسکتبال در آن سالن برگزار می‌شود، در نهایت بازی با نیم ساعت تاخیر برگزار می‌شود. این درحالی است که مشابه این اتفاق هفته گذشته برای ملی حفاری که میهمان ما بود، رخ داد و پروازشان مشکل داشت و ما علی‌رغم سخت بودن بازی در آن زمان موافقت کردیم بازی به جای 11 صبح در ساعت 19 برگزار شود. همان زمان به دلیل تغییر ساعت برگزاری مسابقه بازیکنانم طراوت و شادابی همیشگی را نداشتند و ما با نتیجه نزدیک 3 بر 2 ملی حفاری را شکست دادیم. شاید بازی در ساعت 11 برگزار می‌شد، می‌توانستیم روان‌تر بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نصر فردیس با بیان این مطلب که شاگردانش می‌توانستند برابر پالایش نفت آبادان نتیجه خوبی کسب کنند، تصریح کرد: اگر این مشکلات را در بازی برابر تیم پالایش نفت آبادان نداشتیم، خیلی بهتر می‌توانستیم بازی کنیم. تیم آبادان از ما بهتر بازی کرد، چون خستگی در ساق پای شاگردانم مشهود بود و نتوانستند بازی همیشگی خود را داشته باشند.

وی همچنین به نحوه انتخاب بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی اعتراض کرد و گفت: مسابقات سوپر لیگ به دلیل اعزام تیم ملی فوتسال به تورنمنت کافا سه هفته به تعویق افتاد و قرار است در تاریخ 21 بهمن ماه برگزار شود که بازی حساسی برابر پیکان داریم و امیدواریم با کسب 3 امتیاز این بازی، رسیدن به قهرمانی برای‌مان هموارتر شود. تیم‌ملی به دلیل پایین بودن سطح تورنمنت کافا می‌تواند به راحتی قهرمانی خود را تکرار کند، در نتیجه انتظار داشتیم به جهت پشتوانه سازی، تیم ملی جوانان به این مسابقات اعزام می‌شد که اگر‌ این اتفاق می‌افتد نیازی به تعطیلی لیگ نبود، اما فدراسیون فوتبال و کمیته بانوان تصمیم گرفته‌اند که تیم ملی بزرگسالان اعزام شود که قابل احترام است. من و سایر مربیان به نحوه انتخاب بازیکنان معترض هستیم و معتقدیم تیم‌هایی مثل پالایش نفت آبادان، مس رفسنجان، ملی حفاری، تیم ما و تیم شگفتی ساز رایزکو صفادشت، شایستگی داشتن بازیکنان بیشتری در تیم ملی را داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا