فوتبال

سومین باخت فصل سیرجانی‌ها برابر قعرنشین لیگ!

سومین باخت فصل سیرجانی‌ها برابر قعرنشین لیگ!

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان با برد خاتون بم و سپاهان اصفهان و شکست دور از انتظار شهرداری سیرجان به پایان رسید.

به گزارش فوتبالز و به نقل از فوتبال360رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان امروز باید پیگیری می‌شد، آن‌هم در شرایطی که در هفته گذشته تمامی حواشی متوجه تیم شهرداری سیرجان بود و سیرجانی‌ها باید در هفته جدید با حضور مهدیه آمیغی روی نیمکت تیم‌شان کار به مصاف تیم قعرنشین بادرود تهران می‌رفتند و دیگر خبری از حضور مریم جهان‌نجاتی نبود. البته که اعتصاب بازیکنان شهرداری سیرجان در واکنش به برکناری جهان‌نجاتی باعث شد تا تیم سیرجانی با ترکیبی متفاوت امروز به میدان برود.

برد خاتون با درخشش تکراری زوج «زندی»-«قنبری»

شاگردان مرضیه جعفری برای کسب سیزدهمین برد خود در فصل جاری لیگ برتر فوتبال زنان، باید امروز در سنندج به مصاف تیم زارع باتری می‌رفتند. بمی‌ها به مانند دیدارهای قبلی، تیم برتر میدان مسابقه بودند اما در نیمه نخست تلاش بازیکنان خاتون برای رسیدن به گل برتری بی‌ثمر بود و آن‌ها نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کنند و به گل برتری برسند.

نگین زندی در آغاز نیمه دوم قفل دروازه زارع باتری را شکست و توانست با گلزنی خود، تیمش را در بیرون از خانه پیش بیندازد. در ادامه بازی، بازیکنان خاتون برای رسیدن به گل‌های بیشتر تلاش کردند که در واپسین دقایق مسابقه، زهرا قنبری موفق شد گل دوم را وارد دروازه زارع باتری سنندج کند. قنبری در اوقات تلف شده توانست از غفلت خط دفاعی حریف استفاده کند و گل سوم را هم به‌ثمر رساند تا هم یکه‌تاز جدول گلزنان شود و هم بمی‌ها با درخشش او بتوانند در بیرون از خانه بردی 3 گله را به‌دست آورند.

روزهای رویایی «علیزاده» در سپاهان ادامه دارد

سپاهان اصفهان و پیکان البرز برگزارکننده یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان بودند. طلایی‌پوشان اصفهانی برای بقا در کورس قهرمانی به 3 امتیاز نیاز داشتند و در نقطه مقابل خودروسازان برای رسیدن به چهارم جدول راهی جز کسب پیروزی در اصفهان نداشتند. شاگردان مریم ایراندوست در بازی امروز نمایشی تهاجمی از خود نشان دادند و توانستند در نیمه نخست با گلزنی زهرا علیزاده برنده به رختکن بروند.

علیزاده که یکی از موثرترین خریدهای تابستانی لیگ برتر فوتبال زنان به شمار می‌رود و غیبت او در ترکیب شهرداری سیرجان در فصل جدید نمایان است، در نیمه دوم هم عملکرد خوبی داشت و توانست یک‌بار دیگر هم در نقش گلزن بدرخشد. البته پیش از گلزنی علیزاده، مرضیه نیکخواه توانست دروازه پیکان را فرو بریزد تا در خانه، سپاهانی‌ها بردی 3 گله را جشن بگیرند و آماده برگزاری دیدار سرنوشت‌ساز با خاتون بم شوند.

سومین باخت فصل سیرجانی‌ها برابر قعرنشین لیگ!

تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان که هفته گذشته با توجه به حذف کیان نیشابور با قرعه استراحت مواجه شده بود، امروز با تغییر و تحولات گسترده در ترکیب و البته روی نیمکت در دیداری خانگی برابر تیم قعرنشین بادرود تهران قرار گرفت که سیرجانی‌ها با ارائه یک عملکرد دور از انتظار، با نتیجه 2 بر یک مقابل بادرود تهران متحمل شکست شدند تا ضمن تحمل سومین شکست فصل، کاملاً از کورس قهرمانی فاصله بگیرند.

شاگردان آمیغی با قبول باختی غیرمنتظره مقابل قعرنشین لیگ آن‌هم در یک دیدار خانگی، کاملاً از کورس قهرمانی لیگ پانزدهم عقب افتادند و به نظر می‌رسد که دیگر سیرجانی‌ها در فصل جاری شانسی برای قهرمانی ندارند و در هفته‌های پیش‌رو باید برای حفظ موقعیت سوم جدول تلاش کنند.

در دیگر بازی هفته هم تیم ملوان بندرانزلی در خانه توانست برابر ایساتیس کران فارس جشن پیروزی بگیرد و شاگردان معصومه جهانچی موفق شدند با نتیجه 2 بر یک از سد حریف شیرازی خود بگذرند. تیم پالایش‌گاز ایلام هم با توجه به حذف کیان نیشابور از گردونه رقابت‌ها، امروز با قرعه استراحت مواجه شده بود.

نتایج هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان

جمعه هفتم بهمن‌ماه

زارع باتری سنندج 0-3 خاتون بم

سپاهان اصفهان 3-0 پیکان البرز

شهرداری سیرجان 1-2 بادرود تهران

ملوان بندرانزلی 2-1 ایساتیس کران فارس

در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان، خاتون بم با 34 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی است. سپاهان اصفهان هم با 30 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و شهرداری سیرجان با توجه به شکست در بازی خانگی امروز با یک بازی کمتر نسبت به خاتون و سپاهان، با 25 امتیاز در رتبه سوم ایستاد.

هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان در شرایطی پنجشنبه 13 بهمن‌ماه به انجام می‌رسد که در مهم‌ترین بازی هفته، خاتون بم در خانه باید برابر سپاهان اصفهان قرار گیرد، دیداری که می‌تواند نتیجه آن تاثیر مهمی در تعیین سرنوشت تیم قهرمان لیگ پانزدهم داشته باشد. در دیگر بازی حساس هفته هم در بندرانزلی، ملوان باید برابر شهرداری سیرجان به میدان برود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا