فوتسال

سبک بازی بازیکنان ازبکستان فیزیکی و خشن است

سبک بازی بازیکنان ازبکستان فیزیکی و خشن است

به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، نسترن مقیمی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان در ابتدا گفت: بازی فردا به هر حال بازی سختی خواهد بود، چراکه ازبکستان علاوه بر اینکه میزبان است و در خانه خود به میدان می‌‌آید، در تورنمنت سال گذشته دو بازی مقابل هم داشتیم که در بازی نخست آنها را شکست دادیم و در بازی دوم به تساوی رسیدیم. پیش از آغاز مسابقات امسال گفتند که منتظر رویارویی با ایران و جبران نتایج سال قبل هستند. بنابر این به دنبال کسب پیروزی و قهرمانی این دوره هستند و قطعا در بازی فردا کار آسانی در پیش نداریم.
وی ادامه داد: سبک بازی بازیکنان ازبکستان فیزیکی و خشن است. البته ما هم ایران هستیم و حتی اسم ما برای حریفان ایجاد استرس می‌کند. با این وجود همه تلاشمان را می‌کنیم که فردا هم مثل دوره های قبل و مسابقات آسیایی بازهم قهرمان شویم.
ملی‌پوش فوتسال کشورمان درباره دو بازی قبلی مقابل تاجیکستان و قرقیزستان اظهار داشت: انتظار بازی آسان مقابل این دو تیم را داشتیم و می‌دانستیم ازبکستان تنها تیمی در این دوره است که می‌توانیم محک خوبی از شرایط تیم خودمان داشته باشیم. از این نکته هم نباید غافل شویم که تنها با دو، سه روز تمرین راهی کافا شدیم. با این حال ترجیح همه ما رویارویی با تیم‌های قوی است. برای بازی فردا کاملا آماده هستیم و برای پیروزی همه تلاشمان را می‌کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا