فوتسال

روز به روز بهتر می‌شویم

روز به روز بهتر می‌شویم

بازیکن تیم ملی فوتسال گفت: دیدار برابر تاجیکستان و قرقیزستان جنبه تدارکاتی داشت.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهسا کمالی، عضو تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص برگزاری تورنمنت کافا گفت:این تورنمنت به آمادگی تیم‌ها برای مسابقات پیش رو کمک می‌کند. ما سال آینده مسابقات آسیایی در پیش داریم. بدون شک با حضور در مسابقات اینچنین تجربه کسب می کنیم و در مسیر رشد قرار می گیریم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه اردوی تدارکاتی متصل به اعزام داشتیم تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال برگزار کرده و سپس به ازبکستان سفر کردیم .بازی مقابل تاجیکستان و قرقیزستان بیشتر جنبه تدارکاتی و هماهنگی داشت. چرا که تیم با پی بردن به مشکلات، نقاط ضعف و قدرت خود سعی کرد تا در بهترین شرایط قرار بگیرد و امیدوار هستیم در بازی مقابل ازبکستان بهترین نتیجه را بگیریم.
کمالی در پایان گفت: بدون شک روز به روز بهتر می‌شویم و این زمانی است که مسابقات تدارکاتی مستمری را انجام دهیم. ما از دل سوپرلیگ اکنون در تیم ملی کنار هم جمع شدیم. آمادگی خوب و بالایی داریم و باید به هماهنگی با یکدیگر برسیم و بتوانیم بهترین عملکرد را از خود به جا بگذاریم. امیدوار هستم که نتیجه مقابل ازبکستان آن چیزی باشد که دل مردم ایران شاد شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا