فوتسال

جدال حساس نصر و پیکان در سوپرلیگ فوتسال

هفته هجدهم سوپرلیگ فوتسال زنان فردا انجام خواهد شد که در یک دوئل بسیار جذاب، قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

جدال حساس نصر و پیکان در سوپرلیگ فوتسال

هفته هجدهم سوپرلیگ فوتسال زنان فردا انجام خواهد شد که در یک دوئل بسیار جذاب، قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ورزش سه این دو تیم درحالی روز جمعه برای سومین بار در طی این فصل به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در دو دیدار قبلی، چهار امتیاز نصیب تیم نصر شده و شاگردان اردلان تنها به کسب یک امتیاز اکتفا کردند. در هفته چهارم این مسابقات، نبرد این دو تیم با تساوی یک بر یک به اتمام رسید اما در دیدار برگشت، شاگردان شریف در تیم نصر با نتیجه چهار بر سه از سد شاگردان اردلان گذشتند. حالا باید دید که نیلوفر اردلان و شاگردانش، در دیدار روز جمعه موفق به انتقام از نصر خواهند شد یا کفه ترازو در تقابل‌های این فصل دو تیم، قاطعانه به سود فاطمه شریف خواهد بود.

شاگردان نیلوفر اردلان در طول فصل جاری و بعد از انجام 17 مسابقه، موفق شدند 70 بار دروازه حریفان را باز کنند و در مقابل 29 بار دروازه خودشان را باز شده دیدند. آن‌ها با این آمار، بهترین عملکرد را در حمله و دفاع از خود نشان دادند. پیکانی‌ها میانگین گل‌زنی بیش از چهار گل در هر مسابقه را در طول این فصل ثبت کردند و با دریافت یک و نیم گل در هر دیدار، از این حیث نیز آمار شگفت انگیزی را به ثبت رساندند اما نکته جالب توجه این است که پیکانی‌ها در دو دیدار این فصل خود برابر نصر، پنج بار دروازه خود را باز شده دیدند، (چیزی حدود سه برابر میانگین‌شان در این فصل!)و تنها چهار بار موفق به باز کردن دروازه این تیم شدند (یعنی کمتر از نصف میانگین خود در طول این فصل).

در نیم فصل نخست این رقابت‌ها، شاگردان پریسا امامی در تیم پالایش نفت آبادان عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند و با قهرمانی در نیم فصل اول راهی تعطیلات شدند اما با شروع نیم فصل دوم، شاگردان اردلان با کسب پیروزی‌های متعدد و جبران امتیازات از دست رفته، به صدر جدول رسیدند و با گذشت هفته‌های بسیار، موفق به حفظ صدرنشینی خود شدند. اما شاگردان شریف در تیم نصر تاکنون طعم صدرنشینی در مسابقات فصل جاری را نچشیده‌اند و در صورت پیروزی در مسابقه برابر پیکان، با توجه به تقابل سخت پالایش و رایزکو در آبادان، این امکان را خواهند داشت که در صورت توقف پالایشی‌ها به صدر جدول مسابقات برسند.

پیکان در صورت برتری برابر نصر 42 امتیازی خواهد شد و در حقیقت یک پیروزی شش امتیازی به دست خواهد آورد چرا که در فاصله سه هفته مانده به اتمام لیگ، فاصله امتیاز خود را با نصر به پنج امتیاز خواهد رساند. اما در صورت شکست پیکان، سه ضلعی قهرمانی سوپرلیگ زنان بیش از پیش جذاب خواهد شد و برای مشخص شدن تکلیف این لیگ جذاب باید تا هفته پایانی منتظر ماند.

عکس:شیما مسجدی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا