فوتسال

رقابت میلی‌متری برای اولین قهرمانی

شکست پیکان برابر نصر، همه معادلات در سوپرلیگ فوتسال زنان را دستخوش تغییراتی کرد.

رقابت میلی‌متری برای اولین قهرمانی

|| شکست پیکان برابر نصر ، همه معادلات در سوپرلیگ فوتسال زنان را دستخوش تغییراتی کرد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از فوتبال 360سوپرلیگ فوتسال زنان ایران به اوج حساسیت خود رسیده و روز گذشته رقابت‌های هفته هجدهم دنبال شد که تیم پیکان در خانه نصر امید کرج به شکست یک‌گله رضایت داد تا شاگردان نیلوفر اردلان با تحمل دومین شکست پیاپی، بعد از 8 هفته صدرنشینی متوالی جایگاه خود در رتبه نخست را از دست بدهند و کورس رقابت مدعیان باعث شد تا پیکانی‌ها نه‌تنها به رتبه دوم بلکه به جایگاه سوم جدول سقوط کنند و برای اولین‌بار در فصل جاری، حضور در این رده را تجربه نمایند.

نصر با وجود آنکه توانست در 3 بازی خود در فصل جاری مقابل پیکان، 7 امتیاز ارزشمند را به‌دست بیاورد اما فعلاً جایی در صدر جدول سوپرلیگ فوتسال زنان ندارد و تیم پالایش‌نفت آبادان که فصل را با صدرنشینی آغاز کرده بود، حالا دوباره یکه‌تاز جدول شده و در اولین دوره برگزاری رقابت‌های سوپرلیگ، به‌دنبال قهرمانی است.

اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان ایران در 3 دور با حضور 8 تیم به صورت گروهی پیگیری می‌شود و 3 هفته سرنوشت‌ساز دیگر از این دوره از رقابت‌ها باقی مانده که احتمال تغییر معادلات در صدر جدول وجود دارد و همچنان هر 3 تیم پالایش‌نفت آبادان، نصر امید کرج و پیکان تهران شانس قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها را دارند.

قهرمان سوپرلیگ را مس و رایزکو مشخص می‌کنند!

3 مدعی اصلی قهرمانی سوپرلیگ فوتسال زنان، یک رقیب مشترک در 3 هفته آینده دارند و به‌نظر می‌رسد تیم فوتسال زنان مس رفسنجان که در لیگ برتر سابقه قهرمانی دارد و برای رسیدن به مقام چهارم در فصل جاری تلاش می‌کند، می‌تواند نقش اصلی را در تعیین تیم قهرمان اولین دوره سوپرلیگ داشته باشد.

مسی‌ها جمعه هفته آینده در جریان رقابت‌های هفته نوزدهم در کرج میهمان نصر هستند و سپس باید در تهران برابر پیکان قرار بگیرند و در هفته پایانی سوپرلیگ هم شاگردان عاطفه رضایی در آبادان برابر پالایش‌نفت قرار خواهند گرفت. پیکان و پالایش‌نفت در 2 بازی قبلی خود در فصل جاری مقابل مس، 6 امتیاز کامل را به‌دست آورده‌اند اما یک برد و یک شکست در کارنامه نصر امید به‌چشم می‌خورد و باید دید حالا 3 تیم مدعی در سومین بازی خود برابر نارنجی‌پوشان چه عملکردی خواهند داشت.

رایزکو صفادشت، دیگر حریف سرسخت نصری‌ها تا پایان فصل است. رایزکویی‌ها هم به مانند مس تیم سخت‌کوشی خود را نشان داده‌اند و برای رسیدن به رتبه چهارم جدول تلاش می‌کنند. آن‌ها در 3 رویارویی با پیکان، یک امتیاز به‌دست آورده‌اند. در مقابل پالایش‌نفت آبادان در 3 مسابقه، 3 امتیاز کسب کرده‌اند و در 2 بازی اخیر مقابل نصر امید کرج توانسته‌اند یک امتیاز ارزشمند از حریف کرجی بگیرند و حالا رویارویی آن‌ها در هفته پایانی مقابل نصر امید می‌تواند در اوج هیجان و جذابیت به انجام برسد و شاید حتی نتیجه آن، تکلیف قهرمان سوپرلیگ را مشخص کند!

رقابت هیجان‌انگیز؛ 12 اسفند قهرمان معرفی می‌شود

پیکان تهران و پالایش‌نفت آبادان، جمعه هفته آینده در تهران دوئلی حساس را برگزار می‌کنند و به‌نظر می‌رسد که تیم بازنده در این رقابت، شانس قهرمانی‌اش به حداقل خواهد رسید. در حال حاضر در جدول رده‌بندی سوپرلیگ فوتسال زنان، پالایش‌نفت آبادان با 41 امتیاز صدرنشین است و نصر امید کرج با 40 امتیاز و پیکان تهران با 39 امتیاز در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

سازمان لیگ، 12 اسفندماه را موعد برگزاری هفته بیست‌ویکم و پایانی اعلام کرده که به‌نظر می‌رسد باتوجه به رقابت تنگاتنگ 3 تیم مدعی برای رسیدن به جام قهرمانی، تا روز پایانی تیم‌ها برای قهرمانی کار خود را دنبال خواهند کرد. پیکان و پالایش‌نفت در لیگ برتر تجربه قهرمانی دارند و حالا به‌دنبال آن هستند تا بتوانند در اولین دوره سوپرلیگ نام خود را به عنوان تیم قهرمان مطرح کنند و نصری‌ها هم بعد از ناکامی در قهرمانی در لیگ برتر، در سودای فتح سوپرلیگ هستند.

عکس:سهیل سعادتمندی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا