فوتبال

وضعیت عجیب کیان نیشابور

وضعیت عجیب کیان نیشابور در لیگ برتر فوتبال

آخرین بازی نیم‌فصل نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر فوتبال به طور عجیب و سؤال‌برانگیزی در خانه برگزار نشد و کیان باخت انضباطی خورد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از شهرآرا نیوز هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه دوم دی به عنوان آخرین بازی از نیم‌فصل اول لیگ برتر پیگیری شد. قرار بود در آخرین هفته خاتون بم میهمان کیان نیشابور باشد. تنها نماینده خراسان رضوی که هفته‌های گذشته در بازی‌های خارج از خانه خود به‌جز یک دیدار حاضر شده بود، اما این بار در شهر و خانه خود حاضر نشد و بازی نکرد. باشگاه خاتون بم در این خصوص اعلام کرد که در حالی این بازی لغو شد که خاتون به نیشابور سفر کرده بود و آمادگی حضور در میدان را داشت.

گفته شده با توجه به عدم موافقت مسئولان ورزشگاه انقلاب نیشابور با برگزاری این مسابقه و همچنین تأیید نشدن وضعیت چمن ورزشگاه تختی از سوی نمایندگان فدراسیون فوتبال، تیم میزبان حاضر به برگزاری این مسابقه نبوده و پس از تنظیم صورت‌جلسه از سوی مسئولان مربوط لغو این مسابقه رسما اعلام شد. در جدول نیز باخت انضباطی به نام کیان ثبت شد و خاتون بازهم برای چندمین بار پیروزی ۳ بر ۰ بدون انجام بازی را تجربه کرد.

انصراف کیان نیشابور از برگزاری یک بازی خانگی خبری نگران‌کننده برای ادامه راه لیگ است و تیمی که قادر به حضور در یک بازی خانگی نباشد، ممکن است در خطر انصراف از ادامه لیگ فوتبال بانوان باشد. اتفاقی که فصل گذشته نیز افتاد و کیان تا مرز انصراف پیش رفت. اولین و تنهاترین نماینده فوتبال بانوان خراسان رضوی در تاریخ لیگ برتر نیاز به کمک‌ها و حمایت‌های بیشتر مدیران و مسئولان دارد تا این تیم بومی در این کارزار بزرگ بتواند دوام بیاورد. هفته آینده بدون تعطیلی، نیم‌فصل دوم شروع می‌شود و باید دید کیان تا آن بازی چه تصمیمی می‌گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا