فوتبال

ناظر بازی زمین چمن را تایید نکرد

سرمربی تیم فوتبال بانوان کیان نیشابور گفت :ناظر بازی زمین چمن را تایید نکرد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ایسنا سهیلا جعفری در خصوص عدم برگزاری بازی تیم کیان نیشابور با خاتون بم اظهار کرد: پیش از شروع فصل طبق قانون هر باشگاه باید دو زمین چمن را برای برگزاری مسابقات به فدراسیون فوتبال اعلام کند تا اگر شرایط برگزاری مسابقه در یک زمین چمن وجود نداشت در چمن دوم بازی کنند. زمین اول ما انقلاب و تختی نیشابور دومین زمین چمنی بود که اعلام شد و مورد تایید قرار گرفت.

وی افزود: قریب به یک ماه است که در زمین چمن انقلاب مشغول ساخت پیست دوومیدانی هستند، در رقابت با ملوان به علت ردی که از استوک بازیکن بر پیست دوومیدانی جا ماند ۳۰ میلیون تومان جریمه شدیم، ضمن اینکه شرکت توسعه اعلام کرد که هیچ تیمی حق برگزاری مسابقه هنگام ساخت پیست را ندارد چرا که خسارت به جا می‌گذارد.

جعفری ادامه داد: هفته گذشته، قسمت نیمکت بازیکنان در حال ساخت بود که تحت هیچ شرایطی نمی‌توانستیم در آن زمین بازی کنیم و باید مسابقه در زمین چمن دوم ما برگزار می‌شد و تمام شرایط را برای زمین تختی نیز فراهم کردیم اما ناظر فدراسیون آن زمین چمن را تایید نکرد، این در حالی است که در ابتدای شروع لیگ مورد تایید فدراسیون واقع شده‌بود.

سرمربی تیم فوتبال کیان نیشابور تاکید کرد: جالب اینجاست که در رقابت‌های گذشته با وجود اعتراضات به چمن بم، مسابقه برگزار شد و کسی به دنبال زمین چمن دیگری نبود. اگر چمن مورد تایید نیست از همان ابتدا باید اعلام گردد نه روز برگزاری مسابقه.

وی در خصوص شرایط فعلی تیم کیان نیشابور خاطرنشان کرد: دومین سال حضور ما در لیگ برتر است و نمیتوان این تیم را با تیم‌های بزرگی چون سپاهان مقایسه کرد. ما یک تیم جوان کم‌تجربه داریم، اما برای ورود بازیکنان جدید درحال مذاکره هستیم که غیربومی بوده و تجربه حضور در لیگ برتر را دارند. انشالله با حضور بازیکنان جدید شرایط بهتری خواهیم داشت و به دنبال حفظ سهمیه خراسان رضوی در لیگ برتر هستیم.

خبرنگار:مائده مومن حقیقی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا