فوتسال

آمل قهرمان زودهنگام نیم فصل فوتسال بانوان

تیم آمل یک هفته پیش از پایان نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور، قهرمانی زود هنگام این مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از مهرتیم آمل در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور بعدازظهر پنجشنبه دربازی خانگی درسالن ورزشی دانشگاه شمال آمل میزبان تیم مدعی مس کرمان بود ودرپایان با نتیجه ۲ بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

برای نماینده آمل دراین مسابقه، زهره دلاوریان زننده دو گل تیمش به مس کرمان بود و۳ امتیاز این بازی رابرای تیمش کسب کرد. شاگردان فاطمه جانعلی پور درتیم آمل دراین مسابقه با کسب ۳ امتیاز حساس این هفته در جدول رده بندی مسابقات ۲۴ امتیازی شدند و بدون شکست در صدر جدول باقی ماندند.

تیم فوتسال آمل که درفصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور عنوان قهرمانی را کسب و جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده بود، تا هفته هفتم بودن حامی مالی وبا نام تیم بانوان آمل درلیگ برتر حضور داشت.

مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۰ تیم درحال برگزاری است و در نهایت دو تیم برتر این مسابقات به سوپرلیگ فوتسال بانوان کشور صعود خواهند کرد.

نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتسال

 

مهرعظام تهران۵-۰ کیمیای اسفراین
پارس آراشیراز ۴_۳آریاپاک البرز
خانه من مشهد ۲_۴فولاد هرمزگان
مس کرمان ۱-۲ هیات فوتبال آمل
سایپا ۱۱_۲ رودگر نوشهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا