فوتسال

ادامه بی‌مهری‌ها به دختران قهرمان فوتسالیست

ادامه بی‌مهری‌ها به دختران قهرمان فوتسالیست

تیم فوتسال بانوان پلدختر که با دستان خالی افتخارات زیادی برای لرستان کسب کرده‌ است، از متولیان ورزش گلایه‌مند است.

به گزارش فوتبالز تیم فوتبال بانوان پلدختر که به‌نمایندگی از لرستان راهی مسابقات لیگ دسته‌دوم کشور است با کمبود امکانات و مشکلات مالی روبه‌روست.

تیم فوتسال بانوان پلدختر با سرمربیگری شراره محمودی در نخستین حضور خود در رقابت‌های دسته‌دوم کشور به مرحله نهایی صعود کرده و این روزها به رقابت‌های لیگ دسته‌دوم کشور در مرحله یک‌هشتم نهایی اعزام شده‌ است که در صورت موفقیت در این مسابقات به لیگ دسته‌اول فوتسال کشور صعود می‌کند.

دختران پلدختری از بی‌مهری‌های متولیان ورزش پلدختر گلایه‌مند هستند، چون این تیم علاوه‌بر مشکلات مالی در وضعیت نامطلوبی تمرین می‌کند و سالن ورزشی آن با کمبود وسایل سرمایشی، نبود رختکن و سرویس بهداشتی نامناسب مواجه است.

معصومه آقاخانی کاپیتان تیم فوتسال بانوان پرسپولیس پلدختر اظهار داشت: با دستان خالی در مرحله نخست با پیروزی با رقبای سرسخت مرحله گروهی به جمع تیم‌های مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کردیم، اما کسی این موفقیت را در اداره ورزش و جوانان پلدختر جدی نگرفت.

وی افزود: متولی ورزش پلدختر نسبت به حضور تیم فوتسال بانوان این شهرستان در رقابت‌های دسته‌دوم کشور بی‌تفاوت است و گویا اصلاً اطلاعی از حضور مجموعه‌ای از بانوان شهرش در رقابت‌های سطح‌دوم فوتسال کشور ندارد.

با دستان خالی عازم مسابقات شدیم

کاپیتان تیم فوتسال بانوان پرسپولیس پلدختر عنوان کرد: برای ما جای سؤال است که؛ دلیل این بی‌تفاوتی چیست؟ اگر دستشان از حیث مالی خالی است حداقل به وظیفه خود عمل و برای رفع مشکلاتمان پیگیری کنند.

وی بیان کرد: این یک افتخار برای یک شهر محروم و کوچک است که در مرحله یک‌هشتم نهایی فوتسال بانوان کشور نماینده داشته باشد و به‌طور قطع اگر این موفقیت در شهر دیگری حاصل می‌شد به‌گونه‌ای بهتر برخورد می‌شد.

آقاخانی گفت: رئیس ورزش ما و مسئول بانوان اداره ورزش پلدختر حتی از تاریخ رقابت‌ها و نحوه حضور ما چه در مرحله نخست و چه در مرحله پیشِ‌رو اطلاعی ندارند!

کاپیتان تیم فوتسال بانوان پرسپولیس پلدختر ابراز کرد: جای سؤال است که؛ اداره ورزش این شهرستان وظیفه‌اش در قبال ورزش چیست؟ اگر سالن‌ها را بخش خصوصی اداره می‌کند و تیم‌داری هم وظیفه خودمان است، بابت چه اقدام و فعالیتی حقوق دریافت می‌کنند؟!

وی تصریح کرد: حق مسلم بانوان پلدختر استفاده ثابت از سالن ورزشی منطقه سازمانی‌های این شهرستان است که به نام بانوان ساخته شده است، اما برای سانس‌های تمرینی‌مان هم باید التماس کنیم.

📰 منبع :تسنیم  📸عکس :تسنیم

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا