روزنامه فوتبالز

شماره 918 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 918 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 918 روزنامه فوتبالز می خوانید:

خواب تابستانی استقلال و پرسپولیس!

استقلال تهران، پرسپولیس تهران، تراکتور تبریز، گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان از جمله باشگاه‌هایی بودند که در روزهای گذشته نام‌شان در حوالی لیگ برتر فوتبال زنان شنیده می‌شد. در این زمینه گفته می‌شود که تصمیم گل‌گهری‌ها برای عدم تیم‌داری در فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان قطعی شده اما سایر باشگاه‌ها هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته‌اند. جالب آنکه سرخابی‌های پایتخت با وجود آنکه شایعاتی درباره تیمداری‌شان در لیگ برتر فوتبال زنان مطرح بود، فعلاً هیچ واکنشی نسبت به مصوبه جدید سازمان لیگ نداشته‌اند.

سرنوشت مبهم سرمربی قهرمان

نیلوفر اردلان در عرصه مربیگری در رشته فوتسال در سالیان گذشته فعال بوده و در دو فصل اخیر توانسته در لیگ برتر و سوپرلیگ فوتسال زنان ایران همراه تیم پیکان عنوان قهرمانی را به‌دست آورد اما گفته می‌شود که او به دنبال یک چالش جدید است و به همین واسطه با مدیران باشگاه سپاهان وارد مذاکره شده است. شماره 918 روزنامه فوتبالز منتشر شد

جهت حضور مس رفسنجان قول گرفتیم

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال بانوان در رابطه با انصراف مس رفسنجان اظهار داشت: در جلسه قرعه کشی مسئولان باشگاه مس حضور نداشتند اما طی صحبتی که با آقای جهانشاهی ریاست هیات فوتبال استان کرمان داشتیم قول دادند مس رفسنجان در مسابقات شرکت خواهد کرد و ماهم نام این تیم را در قرعه قرار دادیم.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا