روزنامه فوتبالز

شماره 920 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 920 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در روزنامه فوتبالز می خوانید:

پیگیری تمرینات ملی پوشان نوجوان

تیم ملی فوتبال دختران نوجوان که خود را برای مرحله دوم مسابقات قهرمانی زیر 17 سال آسیا که شهریورماه در تایلند برگزار می شود آماده می کند، اردوی تدارکاتی جدید خود را در شهر قروه استان کردستان آغاز کرد.

هدف مان درخشش در مرحله دوم مقدماتی المپیک است

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان می گوید دو بازی دوستانه برابر روسیه می‌تواند شروع خوبی برای حضور در مرحله دوم مقدماتی المپیک باشد.آزمون خاطر نشان کرد: در بازی برابر روسیه نیز برای هر دیدار برنامه خاص خود را داریم، بدون تردید بازی اول برای ما مهمتر است. ما تمام تلاش خود را برای موفقیت در هر دو بازی انجام می دهیم و هدفمان کسب موفقیت در این بازیها است. امیدوارم بازیکنان بهترین عملکرد خود را در این دو دیدار داشته باشند. دو بازی دوستانه برابر روسیه می تواند یک شروع خوب برای حضور در مسابقات مرحله دوم آسیایی المپیک باشد. امیدوارم در فیفا دی های پیش رو بازیهای تدارکاتی با تیم های مطرح و قدرتمند دنیا داشته باشیم و بدون تردید انجام این مسابقات به پیشرفت و توسعه تیم ملی فوتبال بانوان کمک بسزایی خواهد کرد.

برگزاری دوره نمایندگان فوتسال بانوان

به منظور ارتقاء سطح کیفی برگزاری مسابقات و همچنین هماهنگی هر چه بیشتر نمایندگان لیگ برتر فوتسال بانوان، کارگاه آموزشی نمایندگان فوتسال بانوان در فصل مسابقاتی 1402، امروز یکشنبه 18 تیرماه کارگاه آموزشی یک روزه ای در مرکز ملی فوتبال با حضور مریم منظمی، سرپرست نایب رییسی بانوان، شیرین نصیری، مسئول برگزاری رقابتهای لیگ فوتسال بانوان و نمایندگان فوتسال برگزارشد.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا