فوتبال

به دنبال تاریخ سازی در ملبورن هستیم

به دنبال تاریخ سازی در ملبورن هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خیلی خوشحالیم که می توانیم دو بازی تدارکاتی با تیم خوب و قوی روسیه داشته باشیم.

به گزارش فوتبالز مریم آزمون درباره دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال بانوان روسیه گفت: روز گذشته (چهارشنبه 21 تیرماه) برای انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه وارد این کشور شدیم. تیم روسیه از تیم‌های بسیار قوی دنیاست که در جام های جهانی زنان حضوری موفقی داشته و یک بار هم چهارم جهان شده است. در ادامه مسیرمان از میانمار تا استرالیا الان به پله ی روسیه رسیدیم. خیلی خوشحالیم که می توانیم دو بازی تدارکاتی با تیم خوب و قوی روسیه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: هدف مان کسب بهترین نتیجه و عملکرد در مسابقات است. اگر بخواهیم صرفا به دنبال گرفتن نتیجه باشیم نمی توانیم ساختار تیمی مان را درست کنیم. ما باید بازی هدفمند و بدون هرگونه نتیجه طلبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در ادامه اظهار داشت: نتیجه گرایی مقطعی هست و ما به دنبال تاریخ سازی در ملبورن هستیم. به بازیکنان خودمان باید فرصت بدهیم. ما در ۴ بازی اخیر با دو تیم بسیار قوی اروپایی و آسیایی نتایج عالی گرفتیم. من قبلا هم گفتم نباید پشت پیروزی هایمان پنهان شویم. به بازیکنانم گفتم با قدرت بازی کنید و باید برنامه های فنی تیم خودمان را اجرا کنیم.

آزمون در پایان خاطر نشان کرد: برای رسیدن به موفقیت باید تمام تلاش مان را انجام دهیم، اما نباید فراموش کنیم که پیروزی و شکست قسمتی از بازی فوتبال است.

دیدار نخست ایران و روسیه فردا (جمعه 23 تیر) ساعت 16 به وقت تهران و دیدار دوم روز سه شنبه 27 تیرماه ساعت 18 به وقت تهران برگزار می شود.

💻منبع:فدراسیون فوتبال    📸عکس:فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا