فوتبال

احتمالا لیگ را با حضور زنان در ورزشگاه‌ها آغاز می‌کنیم

احتمالا لیگ را با حضور زنان در ورزشگاه‌ها آغاز می‌کنیم

باید تجهیزات هر ورزشگاه و امکاناتش را بسنجیم و متناسب با شان زنان آماده کنیم.

به گزارش فوتبالز سازمان لیگ در آستانه آغاز بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، امروز (دوشنبه) جلسه‌ای را با حضور کانون مشوقین باشگاه‌ها و لیدرهای فوتبال برگزار کرد و میهمان ویژه این جلسه، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بود. تاج در این جلسه درباره اهمیت مسائل نظم‌وانضباط در ورزشگاه صحبت کرد و بار دیگر به موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها گریزی زد و اطمینان خاطر داد که در فصل جدید، این اتفاق رخ می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به محدودیت‌های جدید در زمینه اعمال آپشن در قراردادها گفت: «یک بازیکن قراردادش ۲ میلیارد و آپشنش ۱۵ میلیارد بود. در شرایطی که در قانون جدید باید آپشن‌ها معادل ۲۰ درصد قراردادها باشد و هر آپشنی می‌خواهیم به بازیکن بدهیم، نباید از این درصد بالاتر برود. این مسائل سبب جذابیت لیگ می‌شود».

مهدی تاج درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها هم گفت: احتمالا امسال لیگ‌مان را با حضور زنان در برخی از ورزشگاه‌ها شروع خواهیم کرد. باید تجهیزات هر ورزشگاه و امکاناتش را بسنجیم و متناسب با شان زنان آماده کنیم. نباید فضای نامناسبی در نظر گرفته شود. پیش‌بینی خودمان این است که ورزشگاه‌های نقش جهان اصفهان، گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان آماده حضور زنان هستند. از قدیم خاطرتان هست اگر دعوایی صورت می‌گرفت و خانمی حضور داشت می‌گفتند اینجا خانم حضور دارد و ناسزا نگویید. در ورزشگاه‌ها نیز داوری سوتی بزند نباید اتفاقی بیفتد. اگر رعایت نشود، با مشکلات جدی روبرو می‌شویم.

💻منبع:فوتبال360   📸عکس:همشهری

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا