روزنامه فوتبالز

شماره 933 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 933 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 933 روزنامه فوتبالز می خوانید:

آینده تیم ملی فوتسال معلوم نیست

فاطمه اعتدادی با بیان اینکه آینده تیم ملی فوتسال بانوان بخاطر ساختار ضعیف حمایت ها معلوم نیست، اضافه کرد: همه چیز مبهم است.فوتسالیست زن فوتسال کشور اظهار داشت: حمایت ها از جامعه ورزش بانوان باید افزایش پیدا کند تا شاهد تکرار افتخارآفرینی های گذشته باشیم.

از اروپاگردی رقبای ایران تا تعطیلات بهترین تیم قاره!

تیم ملی فوتسال زنان ایران در آستانه رقابت‌های داخل سالن آسیا شرایط بحرانی‌ای را دارد. زنان فوتسال ایران که هیچ‌گاه تجربه قهرمانی در مسابقات داخل سالن آسیا را در کارنامه خود ندارند، با 2 قهرمانی در جام ملت‌های آسیا در سطح قاره آسیا رکورددار هستند و با توجه به 2 قهرمانی در جام ملت‌ها، پرافتخارترین تیم قاره محسوب می‌شوند.

تیم‌های چین، اندونزی و البته تایلند از دیگر تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات داخل سالن آسیا هستند که در ماه‌های گذشته اردوهای آماده‌سازی خود را برگزار کرده‌اند اما در ایران خبری از برگزاری اردوهای آماده‌سازی نیست. جالب آنکه در فاصله 8 ماه تا شروع مسابقات داخل سالن آسیا، کمترین میزان آمادگی با توجه به تعطیلات سریالی اردوهای تیم ملی فوتسال زنان از آن تیم ایران است اما به نظر می‌رسد که فعلاً این تیم جایی در تفکرات مسئولان فدراسیون فوتبال ندارد!

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا