فوتبال

خبر خوش برای دختران هوادار استقلال و پرسپولیس

خبر خوش برای دختران هوادار استقلال و پرسپولیس

فدراسیون فوتبال برای بانوان طرفدار استقلال و پرسپولیس سورپرایز دارد.

به گزارش فوتبالز چندی قبل مهدی تاج رسماً اعلام کرد مجوز لازم جهت حضور بانوان در هنگام برگزاری لیگ بیست و سوم اخذ شده و آنها می‌توانند این مسابقات را از نزدیک در استادیوم تماشا کنند؛ البته این شایعه مطرح است که شاید فعلاً فقط برخی استادیوم‌ها پذیرای بانوان شوند اما از قرار معلوم فدراسیون به طور ویژه قضیه را دنبال می‌کند تا م‌ها بتوانند در ورزشگاه‌ها حاضر شوند.

مریم منظمی نایب رئیس بخش بانوان فدراسیون فوتبال در این رابطه گفت: در این رابطه فدراسیون و شخص آقای تاج مسئله را به صورت جدی دنبال می‌کند و ما هم پیگیر مسئله هستیم. تاکنون دو جلسه برگزار شده و قرار است قبل از شروع فصل جدید هم یک جلسه دیگر پیرامون حضور بانوان در استادیوم‌ها برگزار خواهیم کرد تا شرایط مشخص شود.

منظمی در ادامه افزود: واقعیت امر این است که پیرامون قضیه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها علاوه بر فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش ازگان‌های دیگر هم نقش دارند اما در فدراسیون به طور جدی پیگیر هستیم تا وضعیت تماشاگران بانو برای فصل آینده را هماهنگ کنیم. ساختار ورزشگاه‌ها هم مهم است و بستر لازم در استادیوم‌ها باید فراهم باشد تا بانوان عزیز در شهرهای مختلف بتوانند مسابقات را از نزدیک تماشا کنند.

💻منبع:خبرورزشی    📸عکس:سهیل سعادتمندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا