فوتبال

سپاهان تیم بلاتکلیف زنان ایران

سپاهان تیم بلاتکلیف زنان ایران

تیم فوتبال زنان سپاهان بعد از گذشت نزدیک به دو ماه از جدایی مریم ایراندوست بدون سرمربی است.

به گزارش فوتبالز سمینار سالانه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر و دسته یک و فوتبال بانوان کشور برگزار شد و باشگاه‌هایی که موفق به دریافت مجوز حرفه‌ای شده بودند گواهینامه‌های خود را دریافت کردند.

باشگاه سپاهان که در سال‌های اخیر با تشکیل کارگروه مجوز حرفه‌ای، تبدیل به پای ثابت دریافت مجوز حرفه‌ای شده امسال توانست گواهینامه صدور مجوز باشگاهی حرفه‌ای در بخش زنان شود.

میترا چین‌سری، مسئول دپارتمان فوتبال زنان سپاهان، بعد از دریافت مجوز حرفه‌ای گفت: سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای است که نگاه ویژه‌ای به بانوان دارد. اولین گام این باشگاه جداسازی رشته فوتبال زنان از ورزش قهرمانی بود. این گام بلندی بود که توانستیم به مجوز حرفه‌ای برسیم.

این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که ۱۶ خرداد مریم ایراندوست، سرمربی سابق تیم فوتبال زنان سپاهان، با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران، بازیکنان و کارمندان این باشگاه خداحافظی کرده بود و حالا با گذشت نزدیک به دو ماه از جدایی ایراندوست هنوز سرمربی تیم فوتبال زنان سپاهان مشخص نشده است.

در دو ماه گذشته نام‌هایی مثل مریم جهان نجاتی، بیان محمودی و نیلوفر اردلان به عنوان گزینه‌های احتمالی نیمکت سپاهان به گوش می‌رسید، اما تا این لحظه باشگاه سپاهان سرمربی تیم زنان خود را معرفی نکرده است.

💻منبع:ورزش سه   📸عکس:زهرا شکیبا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا