فوتسال

فوتسالیست ها مظلوم هستند

فوتسالیست ها مظلوم هستند

سرمربی سایپا می گوید در صورت برگزاری جام باشگاههای فوتسال بانوان آسیا و یا پخش زنده، مدیران انگیزه خواهند گرفت و بانوان هم دیده می شوند.

به گزارش فوتبالز معصومه رضازاده سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا در رابطه با شرایط تیمش به خبرنگار ما گفت: مدیران باشگاه سال گذشته بدون بودجه این تیم را تشکیل دادند و تلاش کردیم با صعود به سوپرلیگ نتیجه اعتماد آنها را پاسخ دهیم و تا اینجای کار هم یکی از تیم های موفق در سوپرلیگ هستیم که با برنامه ریزی مناسب پیش می رویم.

وی با بیان اینکه مسئولین قول همکاری بیشتر داده اند اظهار داشت: شاکله تیم در مسابقات را بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل می دهند و در حال حاضر نیز با چند بازیکن و دروازه بان به توافق رسیده ایم و با یک دروازه با باتجربه نیز مذاکره کردیم.

رضازاده افزود: فوتسالیست ها مظلوم اند و فشار زیادی را تحمل می کنند آنها حرفه تمرین می کنند اما حرفه ای پول نمی گیرند.

سرمربی سایپا تهران خاطرنشان کرد: برای نجات فوتسال بنظرم بایستی مدیریت بحران تشکیل شود و تلاشی انجام گیرد تا باشگاهها در بخش بانوان نیز تیمداری کنند.

وی ادامه داد: در صورت برگزاری جام باشگاههای آسیا و یا پخش زنده، مدیران انگیزه خواهند گرفت و بانوان هم دیده می شوند.

رضازاده در رابطه با برگزاری کلاس مربیگری سطح ۳ بانوان گفت: یکی از با کیفیت ترین کلاس های مربیگری بود و مربیان باتجربه و خوبی در این دوره حضور داشتند، مدرسین عالی بودند و امکانات بسیار خوبی هم تدارک دیده شده بود.

وی در خاتمه درباره ۱٠ تیمی شدن سوپرلیگ عنوان کرد: یکی از بهترین کارهای بود که انجام شد چرا که ۳ دور برگزار کردن مسابقات روند فرسایشی داشت و با وجود ۱٠ تیم قوی کیفیت مسابقات بالا خواهد رفت.

💻منبع:پایگاه خبری 2020   📸عکس:غزل خدام

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا