فوتسال

شریف به پیکان می رود؟

شریف به پیکان می رود؟

بعد از عدم توافق نیلوفر اردلان و باشگاه پیکان، به احتمال بسیار زیاد، فاطمه شریف جایگزین او روی نیمکت تیم فوتسال زنان پیکان خواهد شد.

به گزارش فوتبالز پس از اینکه خبر جدایی رسمی نیلوفر اردلان از تیم فوتسال زنان پیکان اعلام شد و بر اساس شنیده‌ها این مربی، تهران را به مقصد اصفهان ترک خواهد کرد تا در یک چالش جدید، این‌بار سرمربی‌گری را در لیگ برتر فوتبال را تجربه کند و روی نیمکت سپاهان بنشیند.

بعد از قطعی شدن جدایی نیلوفر اردلان از پیکان که بعد از کسب دو عنوان قهرمانی رقم خورد، حالا گمانه‌زنی‌هایی در خصوص جایگزین احتمالی او مطرح می‌شود.

فاطمه شریف، سرمربی فصل گذشته نصر فردیس که در دو سال گذشته نایب قهرمانی لیگ برتر و سوپرلیگ زنان را کسب کرده است به عنوان اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی اردلان مطرح شده است. او در هر دو فصل گذشته در کورس با پیکان ناکام ماند و هر دوبار در هفته پایانی لیگ، جام قهرمانی را به این تیم واگذار کرد؛ حالا با عدم توافق میان پیکان و اردلان، به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشینی وی معرفی شده است تا با توجه به کوچ اردلان از فوتسال به فوتبال، هدایت پیکان را در فصل آتی به عهده داشته باشد.

💻منبع:ورزش سه   📸عکس:ایسنا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا