فوتسال

هدفمان حضوری پرقدرت در بازی های آسیایی است

هدفمان حضوری پرقدرت در بازی های آسیایی است

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت:در کنار ملی پوشان با تجربه باید جوانان و بازیکنان با انگیزه نیز حضور داشته باشند تا با برنامه ریزی به اهدافمان برسیم.

به گزارش فوتبالز فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برگزاری نخستین اردوی آماده سازی این تیم گفت: پس از چندماه تعطیلی لیگ فوتسال بانوان، اولین اردوی انتخابی از 18 مرداد ماه آغاز می کنیم تا بازیکنان را ارزیابی کرده و برترین ها را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: برنامه ریزی که برای حضور در رقابتهای داخل سالن آسیایی در بانکوک داشتیم این بود که از مرداد ماه اردوهای تدارکاتی خود را آغاز کنیم.خوشبختانه با حمایت کمیته بانوان و مسئولین فدراسیون فوتبال، برگزاری اردوهای تدارکاتی و آماده سازی این تیم در دستور کار قرار گرفته است.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان افزود: هدف ما از برگزاری اردوهای انتخابی و تدارکاتی، گزینش برترین بازیکنان است تا با برنامه ریزی کامل، روند آماده سازی تیم به جهت شرکت در رقابتهای داخل سالن آسیایی در بانکوک شکل گیرد.

سلیمانی گفت: در نخستین اردوی انتخابی و اردوی های دیگر بازیکنان جوانی را دعوت می کنیم تا محک بخورند. در کنار با تجربه های تیم باید جوانان و بازیکنان با انگیزه نیز حضور داشته باشند تا تیم با شاکله ای از ملی پوشان جوان و با تجربه در عرصه بین المللی حضور داشته و موفق باشد.

سلیمانی در پایان گفت: در حال حاضر اردوهای انتخابی را برگزار و درخواست انجام بازیهای دوستانه با تیم های قدر داریم تا بتوانیم از عنوان قهرمانی در آسیا و همچنین کسب بهترین نتیجه و عملکرد در رقابتهای داخل سالن آسیایی در بانکوک دفاع کنیم. هدف ما حضوری پرقدرت در پیکارهای فوق بوده و با حمایت مسئولین فدراسیون و تلاشهای شبانه روزی به آن خواهیم رسید.

💻منبع:فدراسیون فوتبال  📸عکس:کافا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا