روزنامه فوتبالز

شماره 941 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 941 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 941 روزنامه فوتبالز می خوانید:

خطر افتادن تاج از سر قهرمان آسیا

سوپرلیگ فوتسال زنان ایران از 31 شهریور قرار است شروع به کار کند اما آنچه واضح است اینکه در سایه بی‌توجهی به فوتسال زنان ایران، همه معادلات در حال تغییر علیه ستاره‌های نسل طلایی است. فعلاً خبری از بودجه‌های حداقلی برای تیم‌های حاضر در سوپرلیگ فوتسال زنان نیست و همین مسئله باعث شده تا یک تغییر غیرمنتظره در حال وقوع باشد؛ ستاره‌هایی که دیگر نمی‌خواهند فوتسالیست باشند و برای کسب درآمد به دنبال آن هستند تا به سراغ فوتبالیست‌شدن بروند!

مهدی تاج برای اثبات زن‌ستیز نبودن خود راهی جز شنیدن صدای ستاره‌های فوتسال زنان ایران ندارد. ستاره‌ای که از بدِ روزگار، تورنمنتی کلان در سطح آسیا برای دیده‌شدن آن‌ها نیست؛ آن‌هم در شرایطی‌که فقدان این تورنمنت‌ها ارتباط مستقیمی با تصمیمات تاج در (AFC) دارد! شاید بعد از 11 ماه صدارت بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال در دوره جدید، جلسه دو ساعته با ستاره‌های نسل طلایی بتواند گره‌گشا باشد و سد راه یک مهاجرت تاریخی شود؛ مهاجرتی که می‌تواند فرار نخبگان از فوتسال زنان ایران نامیده شود!

فقط در پرسپولیس بازی می‌کنم

سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا از تصمیم عجیب خود برای حضور در لیگ فوتبال می‌گوید.

شیربیگی درخصوص احتمال حضور پرسپولیس در لیگ فوتسال زنان گفت: من پرسپولیسی هستم و با وجود اینکه تقریبا تصمیم خودم را برای حضور در فوتبال گرفته‌ام، اما اگر پرسپولیس تیم فوتسال بدهد حاضرم باز هم فوتسال بازی کنم چون این موضوع برای من تبدیل به آرزو شده است. پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است و با حضورش می‌تواند به فوتسال زنان شخصیت بدهد.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا