فوتبال

تاثیر مثبت اردوی انزلی بر روحیه بازیکنان

تاثیر مثبت اردوی انزلی بر روحیه بازیکنان

اعظم غلامی سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت : اردوی بندر انزلی بر روحیه و توانمندی بازیکنان تاثیر مثبتی داشته است.

به گزارش فوتبالز اعظم غلامی سرپرست گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان ایران اظهار داشت : اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان ایران جهت حضور در مرحله دوم مقدماتی المپیک که آبان ماه در کشور استرالیا برگزار خواهد شد با حضور ۲۶ بازیکن در بندرانزلی به مدت یک هفته برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات پیش رو با استرالیا، چین تایپه و فیلیپین هم گروه هستیم و در این اردو خواستیم که در شرایط متفاوت تر با آب و هوای متفاوت از مرکز ملی فوتبال ، بازیکنان حضور پیدا کنند.

غلامی اضافه کرد: خوشبختانه توانستیم اردوی خوبی با امکانات خوب و مناسب برای بچه ها برگزار کنیم و امیدوارم کادر محترم فنی ما که در راس آن سرکار خانم آزمون قرار دارد به اهداف فنی خودشان دست پیدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: این اردو با فضای متفاوتی برای بازیکنان بوده که از نظر روانی هم می تواند خیلی در روحیه بازیکنان تاثیر مثبت بگذارد.

سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت : امیدوارم بتوانیم در بازی های پیش رو که تا آن زمان بازیکنان ها را اردو به اردو آماده تر می سازیم با آمادگی کامل در مسابقات حضور داشته باشیم.

💻منبع:برنا  📸عکس:علی سمرقندی  ✍️خبرنگار:علی سمرقندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا