فوتسال

دردسر جدید پیکان برای توافق با مربی

دردسر جدید پیکان برای توافق با مربی

درحالی که کمی بیش از یک ماه تا آغاز سوپرلیگ فوتسال زنان باقی‌مانده است، قهرمان فصل گذشته هنوز مربی خود را نمی‌شناسد.

به گزارش فوتبالز دومین فصل از سوپرلیگ فوتسال زنان از ۳۱ شهریور آغاز خواهد شد و در این میان بسیاری از تیم‌ها هنوز به توافق نهایی با مربی فصل جدید خود نرسیده‌اند. اما بزرگ‌ترین نام در میان تیم‌های بلاتکلیف پیکان است.

پیکان که در دو فصل گذشته با هدایت نیلوفر اردلان قهرمان لیگ برتر و سپس سوپرلیگ فوتسال زنان شده است، برای ادامه همکاری با این مربی به توافق نرسیده و از فاطمه شریف به عنوان نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت پیکان یاد می‌شود.

شریف که در دو سال گذشته تنها یک گام تا قهرمانی در لیگ برتر و سوپرلیگ فاصله داشت و نتوانست با نصر فردیس، فاتح جام قهرمانی شود؛ مذاکراتی را با باشگاه پیکان داشته است اما بر اساس اخبار رسیده به علت عدم توافق شریف و پیکان در روزهای اخیر، مربوط به یک بند در قرارداد او است.

فاطمه شریف که اصالتاً اهل مشهد است، درخواست تعیین وضعیت اسکان در تهران را از باشگاه پیکان دارد و می‌خواهد این بند در قرارداد او گنجانده شود تا به جز قرارداد مالی او با پیکانی‌ها، این موضوع نیز رفع گردد اما مدیران پیکان معتقد هستند برای اسکان شریف، باید مبلغی از قرارداد او کسر گردد.

حال باید دید با توجه به باقی‌ ماندن زمان اندک تا شروع سوپرلیگ، قهرمان فصل گذشته با مربی موردنظر خود به توافق خواهد رسید یا خیر.

💻منبع:ورزش سه  📸عکس:کیمیا قاسم زاده

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا