فوتبال

آقای تاج سفر به استرالیا با کدام هدف؟

آقای تاج سفر به استرالیا با کدام هدف؟

مهدی تاج قرار است تماشاگر فینال جام جهانی زنان که فردا بین اسپانیا و انگلیس برگزار خواهد شد باشد.

به گزارش فوتبالز فینال جام جهانی زنان فردا بین اسپانیا و انگلیس برگزار خواهد شد تا از قهرمان این دوره از رقابت‌ها رونمایی شود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال هم تصمیم گرفته برای تماشای این بازی راهی استرالیا شود و فینال جام جهانی زنان را از نزدیک ببیند. تاج در شرایطی تماشاگر فینال این مسابقات خواهد بود تیم ملی زنان ایران اصلا به جام جهانی صعود نکرد و این روزها هم اصلا شرایط مساعدی ندارد و پیش از مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۴ پاریس همه نگران شرایط تیم زنان هستند.

نکته عجیب در خصوص تاج این است که او به تنهایی راهی استرالیا شده و هیچ‌کدام از اعضای کادر فنی یا بازیکنان تیم زنان ایران او را این سفر همراهی نمی‌کنند. شاید بهتر بود رئیس فدراسیون فوتبال ایران از فرصت به دست آمده به شکل بهتری برای فوتبال زنان استفاده کند و حداقل سرمربی تیم ملی فوتبال زنان را با خودش می‌برد تا او هم بتواند بازی فینال را از نزدیک ببیند و با جو و فضای مسابقات آشنا شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در شرایطی راهی این سفر شده که همیشه رسم بود سفرهای روسای فدراسیون‌ های ورزشی با یک هدف مشخص مانند مذاکره روسای دیگر فدراسیون‌ها یا اهدافی دیگر انجام شود. با این وجود هنوز هدف رئیس فدراسیون فوتبال از حضور در مسابقاتی که تیم ملی زنان ایران اصلا در آن حضور نداشته مشخص نیست. فوتبال ایران در جام جهانی زنان هیچ نماینده‌ای نداشته و تاج نمی‌تواند از این دست توجیهات برای سفر خود بیاورد.

امیدواریم رئیس فدراسیون فوتبال در بازگشت از استرالیا کمی درباره دستاوردهای حضور خود در فینال جام جهانی زنان صحبت کند تا اهالی فوتبال مطمئن شوند او در این سفر نقش توریست را نداشته و برای اهدافی مشخص تصمیم گرفته راهی کشور استرالیا شود.

💻منبع:خبر آنلاین  📸عکس:امین جلالی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا