فوتبال

توضیحات منظمی درباره برگزاری نشست کنوانسیون فوتبال زنان

توضیحات منظمی درباره برگزاری نشست کنوانسیون فوتبال زنان

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون درباره برگزاری نشست کنوانسیون فوتبال زنان در سیدنی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش فوتبالز مریم منظمی، درباره این جلسه عنوان کرد: این نشست با حضور جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال و رئیس، دبیرکل و رئیس کمیته بانوان فدراسیون های عضو در روزهای 18 و 19 آگوست (27 و 28 مردادماه) در خصوص توسعه و پیشرفت فوتبال زنان در سیدنی برگزار شد. این کنوانسیون مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها، جلسات پنل و نمایش داستان‌های موفقیت فوتبال زنان در سطح جهانی برگزار شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در روز اول این جلسه پنل های مختلفی از قبیل آموزش و توانمندسازی زنان (به سوی تغییرات اجتماعی بیشتر)، رهبری زنان و اهمیت آن برای موفقیت بیشتر و حرفه ای سازی فوتبال زنان برگزار شد و حاضرین در این نشست درباره این موضوعات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

سرپرست نایب رئیسی بانوان افزود: تحرکات فرهنگی، خلق و هویت سازی در حوزه فوتبال بانوان و اثراث مثبت جام جهانی و تکنولوژی هایی که در این رقابتها از قبیل VAR و توپ جام جهانی مواردی بود که در روز دوم این کنوانسیون مطرح شد. همچنین در حاشیه این نشست رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان دیداری با اینفانتیو درباره بحث ورود بانوان به ورزشگاه ها داشتند و نکاتی مطرح شد.

منظمی در پایان با اشاره به حضور تیم ملی زیر 17 سال دختران در رقابتهای مرحله دوم قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشورمان در گروه A با تیم کره جنوبی، تایلند و هند به رقابت می پردازد. این مسابقات از 25 شهریورماه به میزبانی تایلند برگزار می شود و از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی این مسابقات راه پیدا می کند. برای بازیکنان و کادر فنی آرزوی موفقیت در مسابقات پیش رو را دارم. امیدوارم نتایج و عملکرد خوبی از این رقابت ها بدست بیاورند. بازیکنان این تیم، آینده فوتبال بانوان کشور را رقم می زنند. بچه ها باید سعی کنند بهترین بازی خود را در این رقابتها که منجر به نتیجه خوب هم باشد رقم بزنند.

💻منبع:فدراسیون فوتبال  📸عکس:فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا