فوتبال

بمب سپاهانی‌ها در فوتبال زنان منفجر شد

بمب سپاهانی‌ها در فوتبال زنان منفجر شد

نیلوفر اردلان رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال زنان سپاهان اصفهان معرفی شد.

به گزارش فوتبالز مدیران باشگاه سپاهان بعد از قطع همکاری با مریم ایراندوست و عدم تمدید قرارداد این سرمربی باتجربه، آن‌هم در شرایطی‌که تیم‌شان فصل گذشته توانست برای اولین‌بار در تاریخ لیگ برتر فوتبال زنان به عنوان نایب‌قهرمانی دست پیدا کند، به سراغ استخدام سرمربی جدید رفتند که در وهله اول، انتخاب سرمربی بومی در دستور کار مدیران باشگاه سپاهان بود که این اتفاق رخ نداد و طلایی‌پوشان در زمینه استخدام سرمربی بومی ناموفق بودند و با گزینه موردنظرشان که سمیه شهبازی بود به توافق نرسیدند.

سپاهانی‌ها بعد از عدم توافق با شهبازی، مذاکرات خود را با چندین گزینه آغاز کردند که جدی‌ترین گزینه موردنظر مدیران باشگاه اصفهانی، نیلوفر اردلان بود؛ آن‌هم در شرایطی‌که اردلان در 2 فصل اخیر در لیگ برتر و سوپرلیگ فوتسال زنان حضور داشت و توانست 2 جام قهرمانی را همراه تیم فوتسال زنان پیکان به‌دست آورد. کوچ غیرمنتظره اردلان از فوتسال به فوتبال خبری جذاب و البته در نوع خود شوکه‌کننده بود و گفته می‌شد که در کنار نیلوفر اردلان، چهره‌هایی مانند مریم جهان‌نجاتی هم گزینه هدایت تیم اصفهانی هستند.

اردلان، ضلع سوم مثلث قدرت سرمربیان سرشناس در فوتبال زنان

اردلان که با مدیران باشگاه پیکان برای سومین فصل پیاپی به توافق نرسید و قراردادش با تیم فوتسال زنان این باشگاه تمدید نشد، در تصمیمی جالب‌توجه بعد از چند نوبت مذاکره با مسئولان باشگاه اصفهانی، سرانجام با آن‌ها به توافق رسید و صبح امروز (پنجشنبه) برای امضای قرارداد خود با باشگاه سپاهان راهی اصفهان و رسماً قراردادش را با این تیم طلایی‌پوش امضا کرد تا در شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان ایران، سرمربی تیم سپاهان باشد؛ تیمی که یکی از 3 ضلع قهرمانی در لیگ برتر فوتبال زنان محسوب می‌شود.

نیلوفر اردلان در سالیان گذشته در کنار تجربه سرمربیگری در لیگ برتر و سوپرلیگ فوتسال زنان، در عرصه آکادمی فعالیت‌های گسترده‌ای در رشته فوتبال داشت و او که در تیم‌های پایه فوتبال زنان تجربه مربیگری دارد، حالا در اولین چالش رسمی‌اش در قامت یک سرمربی در تیم فوتبال قرار است در فصل پیش‌روی لیگ برتر فوتبال زنان روی نیمکت تیم سپاهان بنشیند؛ آن‌هم در حالی‌که تیم‌های شهرداری سیرجان با هدایت مریم ایراندوست و خاتون بم با سرمربیگری مرضیه جعفری جدی‌ترین رقبای طلایی‌پوشان اصفهانی هستند.

سرمربی جدید تیم فوتبال زنان سپاهان بعد از جلسه‌ای که با محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه داشت و قراردادش را به امضا رساند، بازدیدی هم از ورزشگاه نقش جهان اصفهان و سایر زیرساخت‌های باشگاه سپاهان انجام داد. قرار است به‌زودی اولین جلسه تمرینی طلایی‌پوشان برای معارفه اردلان رسماً برگزار شود تا این سرمربی جوان کارش را رسماً در تیم اصفهانی آغاز کند.

باشگاه سپاهان دقایقی بعد از رسمی‌شدن انتخاب نیلوفر اردلان به عنوان سرمربی جدید این تیم با اشاره به رزومه او نوشت: نیلوفر اردلان دارای مدرک (A) فوتبال و سطح دو فوتسال آسیا و سطح یک بدنسازی است و در سوابق خود در فوتبال عضویت در تیم فوتبال راه آهن، حضور در تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در مرحله مقدماتی المپیک لندن، مسابقات غرب آسیا، کاپیتانی تیم ملی فوتبال زنان از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۸۵ و هدایت تیم ملی فوتبال زیر ۱۶ و ۱۴ سال ایران را در کارنامه خود دارد.

💻منبع:فوتبال360   📸عکس:فوتبال360

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا