فوتبال

سپاهان از فردا در بازار نقل و انتقالات

سپاهان از فردا در بازار نقل و انتقالات

با مشخص شدن سرمربی تیم فوتبال زنان سپاهان، این تیم از فردا رسما وارد بازار نقل و انتقالات خواهد شد.

به گزارش فوتبالز لیگ شانزدهم فوتبال زنان از نیمه دوم آبان ماه آغاز خواهد شد و در فاصله دو ماه تا آغاز این رقابت‌ها، سپاهان نیز نیلوفر اردلان را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کرد.

در پانزده فصل گذشته از لیگ برتر فوتبال زنان، این لیگ همواره از اواخر شهریور ماه یا نهایتا اوایل مهر آغاز میشد اما حالا با توجه به مسابقات تیم ملی زنان در مرحله دوم انتخابی برای حضور در المپیک پاریس که از چهارم آبان آغاز خواهد شد، آغاز لیگ شانزدهم با تعویق دو ماه و نیمه مواجه شده است و به همین دلیل نیز باشگاه‌ها در انتخاب مربی و عقد قرارداد با بازیکنان تعلل کردند.

در میان سه تیم مدعی یعنی خاتون بم، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان، سپاهانی‌ها دیرتر از دو رقیب دیگر، سرمربی خود را شناختند اما حالا بلافاصله بعد از عقد قرارداد یک ساله با اردلان، به دنبال ورود پر قدرت به بازار نقل و انتقالاتی هستند.

این درحالی است که بر اساس اطلاعات رسیده هیچکدام از بازیکنان فصل‌های گذشته سپاهان هم اکنون با این تیم قرارداد ندارند و مدیران باشگاه باید همزمان دو ماموریت ویژه را پیش ببرند. تمدید با ستاره‌ های فصل گذشته این تیم و جذب ستاره‌ هایی دیگر برای حضور پر قدرت در لیگ شانزدهم، مهمترین ماموریت محمدرضا ساکت و میترا چین‌سری (معاون بخش زنان باشگاه سپاهان) است.

💻منبع:ورزش سه   📸عکس:زهرا شکیبا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا