فوتبال

کران خسروی سرمربی تیم ملی زیر ۱۴ سال شد

کران خسروی سرمربی تیم ملی زیر ۱۴ سال شد

با اعلام احسان اصولی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، پروانه کران خسروی به عنوان سرمربی تیم ملی زیر 14 سال دختران انتخاب شد.

به گزارش فوتبالز ظهر امروز جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد و بلافاصله بعد از این جلسه بود که احسان اصولی در مقابل دوربین فدراسیون فوتبال، از مصوباتی که در این جلسه تنظیم شد سخن گفت. اصولی در بخشی از سخنانش اعلام کرد که در این جلسه با تصویب اعضای هیات رئیسه، پروانه کران خسروی رسما به عنوان سرمربی تیم ملی زیر 14 سال انتخاب شد.

خسروی که سال گذشته هدایت تیم ایساتیس کران فارس را در لیگ برتر به عهده داشت در این خصوص گفت: مالکیت، مدیرعاملی و هدایت تیم ایساتیس کران به عهده خودم است و تجربه خوبی در این زمینه دارم که انشالله این تجربه به تیم زیر 14 سال کمک خواهد کرد.

او اضافه کرد: برای تیم ملی زیر 14 سال 2 اردوی 10 روزه در تهران خواهیم داشت و سپس برای مسابقات کافا آماده می شویم. فرصت بسیار کمی داریم. نخستین دوره از مسابقات کافا برای این رده سنی از 21 مهر ماه لغایت 2 آبان برگزار می‌شود.

خسروی همچنین گفت: به دنبال این هستیم که آینده تیم های ملی رده‌ های بالاتر را بسازیم. می‌خواهیم استعدادیابی کنیم و همین دخترها را به تیم‌های نوجوانان، جوانان و سپس بزرگسالان اضافه کنیم.

💻منبع:ورزش سه   📸عکس:علی سمرقندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا