فوتبال

مسئولان باید به زیر ساخت ها در فوتبال بانوان توجه کنند

مسئولان باید به زیر ساخت ها در فوتبال بانوان توجه کنند

خانم گل مسابقات فوتبال دانش آموزی از مسئولان استان خوزستان انتظار دارد به زیرساخت فوتبال بانوان توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش فوتبالز مریم خلیلی اظهارکرد: اخیرا مسابقات فوتبال دانش آموزی کشور با حضور ۲۴ تیم برگزار شد و من به عنوان عضو تیم خوزستان با به ثمر رساندن ۱۸ گل به عنوان خانم گلی دست پیدا کردم. مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و اگرچه خوزستان نتوانست روی سکو باشد اما تمام تلاش مان را کردیم و بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم.

وی ادامه داد: من در حال حاضر زیر نظر نسترن رجایی به عنوان مربی ام تمرین می کنم و او برای فوتبال پایه دختران زحمت می کشد اما واقعا در بخش فوتبال دختران با مشکلات زیرساختی مواجه هستیم، در صورتی که خوزستان مملو از استعداد است. البته فوتبال بانوان خوزستان پیشرفت زیادی داشته است و نیم نگاهی به آن می تواند شرایط آن و نخبه های این رشته را بهتر از قبل کند.

این فوتبالیست خوزستانی عنوان کرد: مسئولان استان باید به بخش زیرساختی در فوتبال بانوان توجه کنند و نگاه ویژه ای به این مهم داشته باشند. اگر به فوتبال بانوان بها داده شود، شک نکنید خوزستان می تواند نفرات خوبی در تیم های ملی داشته باشد. دختران فوتبالیست استان نیاز به حمایت دارند تا با دلگرمی دو چندان به فعالیت خود ادامه دهند.

وی با بیان این که از هفت سالگلی وارد رشته فوتبال شدم و اکنون ۱۳ سال سن دارم، گفت: رویاهای زیادی در سر دارم و می خواهم به تیم ملی برسم. هر روز رسیدن به کفش طلا را تصور می کنم و این یکی از آرزوهای من است که مطمئن هستم به آن می رسم.

خلیلی بیان کرد: خوشبختانه خانواده همراهی دارم و به من برای رسیدن به اهدافم بسیار کمک می کنند. امیدوارم حمایت خوب خانواده ام به همراه توجه بیشتر از سوی مسئولان به فوتبال بانوان باعث شود، خیلی زود به تیم ملی دعوت شوم و مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنم.

💻منبع:ایسنا   📸عکس:ایسنا  ✍️خبرنگار:پریسا زنگنه منش

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا