فوتبال

سپاهان را خانه خودم می‌دانم

سپاهان را خانه خودم می‌دانم

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان می گوید شعار من هر سال این بود که« قهرمانی به تیم می آید» امسال این شعار تنها با توجه به سیاست باشگاه کمی تغییر می کند و قرار است با بومی گرایی و جوان گرایی از فوتبال دختران اصفهان و سپاهان لذت ببریم.

به گزارش فوتبالز نیلوفر اردلان، سرمربی جدید تیم فوتبال بانوان سپاهان در خصوص نحوه پیوستنش به تیم سپاهان، اظهارداشت: باتوجه به صحبت هایی که بین من و خانم چین سری مدیر سازمان فوتبال بانوان سپاهان انجام شد و پیش از آن هم شناختی که طرفین از یکدیگر داشتند بواسطه اینکه در تیم ملی فوتسال من شاگرد ایشان بودم، در جریان کلاس سطح ۳ فوتسال آسیا در تهران صحبتهایی رد و بدل شد و نظر هر دو مثبت بود. من سالیان زیادی کاپیتان تیم ملی فوتبال بودم و مدرک A فوتبال دارم، همچنین از سال ۹۲ آکادمی فوتبال دختران را در تهران راه اندازی کرده و فکر می کنم تنها مربی هستم که با بچه های آکادمی خودم که از سنین بسیار کم ۸ سالگی فوتبال را در آکادمی شروع کردند و الان در سنین نوجوانی و جوانی بین ۱۹-۱۷ سال هستند با هم از لیگ یک شروع کردیم و خوشحالم که این بچه ها با تلاش و کوشش توانستند به لیگ برتر راه پیدا کنند.

از فوتبال به هیچ عنوان دور نبوده ام

وی افزود: این مسأله برای من افتخار است و نشان می دهد که از فوتبال به هیچ عنوان دور نبوده ام، درست است که در دوره مربیگری فوتسال را انتخاب کردم که آن هم بر اساس شرایط بوده است؛ اما همیشه روال برای من به همین گونه بوده است که فوتبال و فوتسال را همزمان پیش بردم و خدا را شاکرم که توانسته ام از پس آن بربیایم. امیدوارم که انشالله هم اتفاقات خوب برای ما رخ بدهد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان با اشاره به اهداف مجموعه سپاهان گفت: اهدافی که ما امسال برای باشگاه بزرگ سپاهان در نظر گرفتیم با توجه به سیاست مجموعه سپاهان که جوان گرایی و بومی گرایی است که البته بومی گرایی بیشتر و پررنگ تر است بر اساس آن برنامه ریزی داشتیم، که یک برنامه ریزی بلند مدت ۳ ساله است.

وی تصریح کرد : براساس هدف گذاری و برنامه پیش خواهیم رفت و از سال اول شروع می کنیم ، در گام نخست شرایط تست گیری را برای هفته آینده اعلام کردیم و منتظر هستیم، ببینیم چه کسانی و با چه ظرفیت هایی در این مرحله شرکت می کنند؛ چرا که ما پتانسیل های داریم که می توانند در کنار باتجربه های تیم این مساله به ما کمک کنند.

سپاهان همیشه مدعی بوده است

اردلان تاکید کرد: بسیار مهم است که بتوانیم از این ظرفیت در کنار بزرگان و باتجربه های تیم، شالکه اصلی تیم را به نحوی حفظ کنیم. تیم سپاهان همیشه از مدعیان بوده و امسال هم مطمئن هستم تمام بازیکنان کادر فنی و مجموعه فوتبال بانوان سپاهان تمام تلاش خود را خواهیم کرد و هر آنچه داریم در زمین خواهیم گذاشت برای اینکه بتوانیم به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: سیاست باشگاه به من این اجازه را می دهد که با فراغ بال و آرامش بیشتری کارم را پیش ببرم و با یک برنامه ریزی بلند مدت و تمرینات خوب بچه ها را آماده کنیم تا به هدفی که برای امسال در نظر داریم، برسیم.

اردلان با بیان اینکه باشگاه سپاهان باشگاه بسیار بزرگی است و امیدوارم من به عنوان فرد کوچکی از جامعه بزرگ فوتبال به باشگاه سپاهان کمک کنم،خاطرنشان کرد: سپاهان جایی است که آن را متعلق به خودم می دانم؛ پدرم از سال ۸۲ تا ۸۷ سالها در سپاهان در کنار آقای فرهاد کاظمی جزو کادر فنی سپاهان بوده است. در واقع من سپاهان را خانه خودم می دانم. انشاالله بتوانیم دست به دست هم بدهیم وبا یک برنامه ریزی خوب همانگونه گفتم شعار امسال ما با هم یک فوتبال زیبا و در شأن نام باشگاه بزرگ سپاهان از دختران اصفهانی را شاهد باشیم.

با هم از فوتبال لذت ببریم

سرمربی جدید دختران طلایی سپاهان در خصوص نحوه رسیدن به شعار «قهرمانی به تیم می آید» که جزو تفکراتش است، گفت: امسال هم به این شعار معتقدم و تنها با توجه به سیاست باشگاه کمی تغییر می کند که «با هم از فوتبال لذت ببریم» می خواهیم فوتبال زیبایی را ببینیم؛ به طور قطع اگر از فوتبال لذت ببریم در کنار آن تمام نکات مثبت اجرا خواهد شد و تمام امتیازات و نکات مثبت به تیم منتقل می شود. این حس جاه طلبی که از نظر ذهنی و فکر است باید از طریق کادر فنی به تیم منتقل شود و با بچه های که من می شناسم که این سالها همراه این تیم بودند مطمئن هستم این اتفاق رخ خواهد داد و بچه ها ذهنیت برد را خواهند داشت.

اردلان گفت: به جرات می گویم ما در تلاش هستیم برای اینکه این باور را به فوتبالیست ایرانی چه سپاهانی و چه غیر سپاهانی در همه تیم ها منتقل کنیم چرا که اعتقاد داریم دختر ایرانی می تواند به بهترین نحوه ممکن به بالاترین قله آرزوهایی که دارد برسد، انشالله که با سپاهان بتوانیم به هدفی که داریم خیلی زود با برنامه ریزی برسیم.

💻منبع:روابط عمومی باشگاه سپاهان  📸عکس:فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا