فوتبال

سفید امضا کردن با سپاهان برایم ارزشمند است

سفید امضا کردن با سپاهان برایم ارزشمند است

بازیکن تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان گفت: قرارداد سفید امضا در سپاهان ارزشمندتر از امضای قرارداد در باشگاه‌ های دیگر است و این موضوعی است که به آن اعتقاد دارم.

به گزارش فوتبالز فاطمه عادلی درباره تمدید قرارداد با سپاهان و ماندن در جمع طلایی‌پوشان اظهار کرد: امسال پنجمین سالی است که می‌توانم در سپاهان بازی کنم زیرا سپاهان باشگاه مورد علاقه من است و اینکه مدیریت خوب محمدرضا ساکت باعث شده سپاهان با همه تیم‌ها متفاوت باشد.

وی با اشاره به امضای قرارداد سفید با طلایی‌پوشان ادامه داد: قرارداد سفید امضا در سپاهان ارزشمندتر از امضای قرارداد در باشگاه‌های دیگر است و این موضوعی است که به آن اعتقاد دارم، به دلیل بومی‌گرایی و جوان‌گرایی که امسال ایجاد شده دوست داشتم در این شرایط دینم را به باشگاه سپاهان ادا کنم و قراردادم را سفید امضا کردم.

عادلی در خصوص شرایط آماده‌سازی تیم سپاهان برای فصل جدید گفت: با توجه به اینکه قرارداد نیمی از بازیکنان و سرمربی به ثبت رسیده است، از هفته آینده تست گیری‌ها انجام خواهد شد و پس از آن تمرینات به‌طور رسمی شروع می‌شود.

بازیکن تیم سپاهان با اشاره به اینکه نیلوفر اردلان در فوتبال و فوتسال حضور داشته است، خاطرنشان کرد: نیلوفر اردلان قبل از اینکه در فوتسال حضور داشته باشد در فوتبال حضور داشته و کاپیتان تیم ملی در هر دو رشته بوده است، اردلان دارای مدارک بالای فوتبال و فوتسال است و سوابق او نشان داده است که بسیار خوب می‌تواند در رشته فوتبال موفق باشد، همچنین چندین سال است که در تهران آکادمی دارد و از سنین پایه با بازیکنان کار می‌کند، این نشان می‌دهد که اردلان در جوان‌گرایی و بازیکن‌سازی مربی قابلی است.

فاطمه عادلی در پایان افزود: ما فوتبالیست‌ های زن دوست داشتیم در کنار سپاهان شاهد حضور ذوب‌ آهن هم در فوتبال بانوان باشیم، اما متأسفانه دو سال است که این تیم منحل شده است که از نظر من این کار کم‌ لطفی در حق فوتبالیست‌ های دختر اصفهان است.

💻منبع:ایمنا  📸عکس:زهرا باغبان

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا