فوتبال

بومی‌گرایی سیاست جدید سپاهان است

بومی‌گرایی سیاست جدید سپاهان است

مدیر سازمان فوتبال بانوان باشگاه سپاهان اصفهان گفت: سیاست جدید این باشگاه در فوتبال بانوان، بومی‌گرایی و جوانگرایی و تزریق نیرو و انرژی جوانی به بدنه تیم‌ است.

به گزارش فوتبالز میترا چین سری افزود: امسال با تغییر سیاست‌ها و اهداف مجموعه سپاهان، چشم‌انداز فعلی و مهم باشگاه، جوانگرایی و بومی گزینی است تا تیمی ساخته شود که همگان نظام تغییر و تحول را در آن مشاهده کنند.

وی ادامه داد: امسال بر اساس کارنامه عملکرد مربیان باشگاه و با توجه به کارنامه موفق نیلوفر اردلان در زمینه فوتبال و فوتسال، وی بعنوان سرمربی تیم فوتبال بانوان باشگاه سپاهان برگزیده شد.

چین سری یادآور شد: اردلان در دوران بازیکنی خود، سابقه درخشانی از خود به یادگار گذاشته و در رده‌های مختلف نیز بعنوان کاپیتان تیم ملی حضور داشته و از مربیان جوان و با انگیزه کشورمان است که سابقه هدایت تیم‌های ملی رده‌های ۱۴ و۱۶ سال را نیز در کارنامه‌اش دارد.

مدیر سازمان فوتبال بانوان باشگاه سپاهان تصریح کرد: نکته مثبت دیگر درباره اردلان این است که از سن کم در عرصه فوتبال بوده و از خانواده فوتبالی و سپاهانی برخاسته و پدرش نیز در تیم سپاهان عضویت داشته است.

چین‌ سری تاکید کرد: سیاست مجموعه باشگاه راه‌انداختن موتور سازندگی فوتبال بانوان سپاهان با تکیه بر بومی‌گرایی است، هرچند ما این راه را از فصل قبل آغاز کردیم و با تشکیل تیم‌های آکادمی حدود هفت بازیکنان رده‌ پایه به تیم اصلی ما راه یافتند که سه نفر از آنها در طول فصل بازی کردند و چهار نفر هم در تیم ملی حضور داشتند که در تیم ملی زیر ۲۰ سال کشور در بازی‌های آسیایی ویتنام جزو بازیکنان ثابت میدان بودند.

وی گفت: تفکرات جدید سرمربی جوان فوتبال بانوان سپاهان، کارآمد است و به تیم ما کمک کند تا همه از دیدن فوتبال دختران سپاهان لذت ببرند و در کنار آن تمام سعی ما اخذ بهترین نتایج در میدان است.

چین سری یادآور شد: باشگاه سپاهان همیشه از مربیانی که با آنها وارد مذاکره می‌شود، فهرست اسامی بازیکنان مدنظرشان را می‌خواهد تا در صورت موافقت و بر اساس فهرست گزینه‌های پیشنهادی حرکت کند ولی امسال با توجه به رویکرد بومی‌گرایی در جذب بازیکن، کمی محدودیت داریم.

وی اظهار داشت: قرارداد بیشتر بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال بانوان سپاهان به اتمام رسیده است که بیشتر آنها هم ساکن اصفهان نبودند و مجبور شدند با تیم های دیگر وارد مذاکره شوند.

مدیر سازمان فوتبال بانوان باشگاه سپاهان ادامه داد: باشگاه ما با بازیکنان ساکن اصفهان که در فهرست سرمربی بودند، وارد مذاکره شده است و به مرور قرارداد آنها امضا خواهد شد.

💻منبع:ایرنا  📸عکس:زهرا شکیبا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا