فوتبال

دوست دارم با سپاهان به حق خودم برسم

دوست دارم با سپاهان به حق خودم برسم

بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: دوست دارم امسال به حق خودم برسم، فوق‌العاده کار کنم و برای سپاهان مثمرثمر باشم و نتایج درخور باشگاه سپاهان بگیریم.

به گزارش فوتبالز معصومه همتی بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان اظهار داشت: از مسابقات مدارس، فوتسال را شروع کردم و همیشه با توپ سرگرم بودم؛ برای گیتی‌پسند، مس رفسنجان و فولاد ماهان نیز فوتسال بازی کردم.

وی با بیان اینکه به تیم ملی فوتسال و تیم ملی فوتبال زیر ۱۹ سال نیز دعوت شدم، گفت: فوتبال را از سپاهان شروع کردم و الفبای فوتبال را در باشگاه سپاهان یاد گرفتم، به ذوب‌آهن رفتم و اکنون دوباره به سپاهان برگشتم.

همتی در خصوص افتخارات خود گفت: سومی در لیگ برتر با سپاهان، قهرمانی در لیگ برتر فوتسال با مس رفسنجان و قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ساحلی با تیم بندرعباس را به دست آورده‌ام.

بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان با اشاره به حضور دوباره در این تیم تصریح کرد: سپاهان یک باشگاه بزرگ است که مدیریت همیشه نگاه ویژه و پدرانه نسبت به تیم بانوان داشته است و بستر خوبی برای بانوان آماده کرده است.

وی در مورد کار کردن با سرمربی جدید سپاهان عنوان داشت: از نیلوفر اردلان شناخت زیادی نداشتم اما اکنون خیلی خوشحالم زیرا با دانشی که دارند قطعا فوتبال متفاوتی را از سپاهان خواهیم دید، با حضور اردلان نتایج خوبی خواهیم گرفت.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: دوست دارم امسال به حق خودم برسم، فوق‌العاده کار کنم و برای سپاهان مثمرثمر باشم و نتایج درخور باشگاه سپاهان بگیریم.

منبع:فارس  📸عکس:فارس

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا