فوتسال

حمایت رسانه ها از فوتسال بانوان موجب دلگرمی است

حمایت رسانه ها از فوتسال بانوان موجب دلگرمی است

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان گفت: حمایت رسانه های استان موجب دلگرمی بانوان در مسابقات فوتسال کشور است و این مهم نشانه خوبی از رشد و اعتلای ورزش بانوان بشمار می رود.

به گزارش فوتبالز کلثوم دارا سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان امروز با بیان اینکه امسال با برنامه‌ریزی خوبی که فولاد در خصوص فوتسال بانوان دارد، نزدیک ۲ ماه است که تمرینات خود را شروع کرده‌ ایم و تیم بسته شده و در آمادگی خوبی به سر می برد، اما زمان قطعی مسابقات به ما اعلام نشده که احتمالاً اواخر مهر ماه اعلام خواهد شد.

وی در خصوص نقل و انتقالات در تیم فوتسال بانوان فولاد گفت: چون تمریناتمان را زود آغاز کردیم، توانستیم یارگیری خوبی انجام دهیم و از ظرفیت استان استفاده کنیم و در حال حاضر با توجه به ظرفیت بالای بازیکنان بومی در فصل جدید، تنها ۲ بازیکن را از خارج استان به خدمت گرفته ایم.

دارا با بیان اینکه مجموعه فولاد حمایت ویژه ای را از ورزش بانوان در دستور کار دارد، تصریح کرد: امسال ۱۲ تیم در لیگ برتر حضور دارند و مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و هر هفته یک دیدار انجام می دهیم که با توجه به حمایتهای بسیار خوب فولاد، قطعا صعود به سوپر لیگ را در دستور کار خود داریم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان نخستین بازی تیم فولاد در مسابقات لیگ برتر را مقابل تیم کرمان عنوان کرد و افزود: امسال دومین سال است که در لیگ برتر حضور داریم، سال گذشته تا مرحله پلی آف رفتیم اما با وجود اینکه بازیکنان ما خوش درخشیدند نتوانستیم به سوپرلیک صعود کنیم که در سال جاری با توجه به نظم و انضباطی که در باشگاه فولاد حاکم است و انجام تمرینات مستمر، امیدواریم که به سوپر لیگ صعود کنیم.

امسال در کادر فنی تغییراتی داده شده است

وی با بیان این مطلب که سال گذشته توانستیم ۴ تا از بازیکنان خود را به تیم ملی معرفی کنیم ادامه داد: امسال در کادر فنی تغییراتی داده شده است که با تشکر از کادر فنی سال گذشته که کنار ما بودند، هم اکنون کمک مربی ما خانم نورالدینی، سرپرست خانم فیروزی و تدارکات ما خانم دیناری هستند که با وجود کادر مناسب انتظار داریم نتیجه مطلوبی از مسابقات عایدمان شود و بازیکنان بیشتری را در اردوی تیم ملی شاهد باشیم.

دارا ضمن اعلام اینکه سال گذشته 5 بازیکن جوان فولاد در تیم حضور داشتند ودر سال جاری نیز سه بازیکن جوان زیر ۱۸ سال در ترکیب تیم فولاد قرار دارند، با تقدیر از برنامه ریزی مناسب مجموعه فولاد در خصوص پایه ریزی رده های سنی، اذعان کرد: هم اکنون وجیه صادقی به تیم ملی فوتسال بزرگسالان دعوت شده و فاطمه بحری و زهرا اسماعیلی نیز در اردوی تیم ملی جوانان کشور حضور خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان در بخشی دیگر یک از دغدغه های تیم فوتسال در سال گذشته را نبود سالن مناسب بیان کرد و گفت: امسال با تلاشهای بسیار خوب کادر مدیریت ورزش فولاد، این مشکل مرتفع شده و به عنوان مثال معمولا از یک هفته قبل سالن فجر و سالن جانبازان برای تمرینات مشخص شده و برنامه ریزی خوبی انجام شده است که به پیشرفت و برنامه ریزی تیمی ما کمک زیادی می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه ما در سال گذشته یک راس در تیم داشتیم، اما امسال مشکل را برطرف کرده و دو رأس را در تیم خود داریم، ادامه داد: در سال جاری پس از بستن تیم، ۴ دیدار تدارکاتی انجام دادیم و دو اردوی خارج از استان را درخواست کرده‌ایم که امیدواریم به نتیجه مورد نظر برسیم.

تیم های لیگ برتر هنوز شکل درستی نگرفته اند

دارا با اذعان به این مطلب که تیم های لیگ برتر هنوز شکل درستی نگرفته اند و ممکن است برخی تیمها حتی در مسابقات شرکت نکنند، عملکرد تیمهای کرمان، مشهد، شیراز و خوزستان را در مسابقات لیگ سال گذشته بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: داریم تیمهای مختلف را که در مسابقات فصل گذشته خیلی خوب ظاهر شدند، آنالیز می کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و من فکر می‌کنم در شرایط کنونی، فولاد تنها تیمی است که نفراتش مشخص شده و از آمادگی مناسبی برخوردار است.

وی ضمن تقدیر از مجموعه فولاد که با برنامه ریزی مناسب، سالن مناسب و بزرگ در اختیار تیم والیبال گذاشته اند، اضافه کرد: در سال گذشته سالن نداشتیم اما امسال سالن داریم و امکانات تیم والیبال با گذشت زمان روز به روز دارد بهتر می شود، سال گذشته همچنین سه تیم در لیگ یک داشتیم که نیروهای ما تقسیم شده بودند اما امسال دو تیم در لیگ داریم که 80 درصد نیروهای تقسیم شده در اختیار ما هستند که به نوبه خود تاثیر خوبی در پیشبرد اهداف ما خواهد داشت.

منبع:فارس  📸عکس:ایسنا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا