فوتسال

گله‌مندی امامی از تغییر چند باره برنامه سوپر لیگ فوتسال

گله‌مندی امامی از تغییر چند باره برنامه سوپر لیگ فوتسال

سرمربی تیم فوتسال زنان پالایش نفت آبادان از تغییر چند باره برنامه بازی های سوپر لیگ فوتسال کشور گله مند است.

به گزارش فوتبالز پریسا امامی که تیمش این روزها تمرینات منظمی را برای حضور پر قدرت در دومین دوره رقابت های سوپرلیگ فوتسال زنان کشور سپری می کند با گلایه از عملکرد سازمان لیگ در خصوص تغییر مداوم زمان مسابقات، امروز (نهم مهرماه) در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: در ابتدا گفته شد مسابقات از ٣١شهریور آغاز می شود که ما و چند تیم دیگر با توجه به این تاریخ، تمرینات را شروع کردیم ولی تاریخ تغییر کرد ولی مجددا به ١۵ مهر و بعد هم به ٢٠مهر موکول شد.

وی ادامه داد: این تغییر برنامه به تیم من که طبق ٣١ شهریور برنامه ریزی کرده بودیم و بعد بلاتکلیف در برنامه ریزی بودیم، از نظر فنی لطمه زد.

سرمربی تیم فوتسال زنان پالایش نفت آبادان با قدردانی از مجموعه ی باشگاه پالایش نفت، گفت: در شرایطی که تیم ما زودتر تمرینات خود را شروع کرد و این تغییر در برنامه به تیم ما ضربه زد، مسئولان باشگاه حمایت خود را از ما دریغ نکردند.

وی در خصوص سطح کیفی لیگ پیش رو نیز عنوان کرد: امسال تیم حفاری، نطنز، سایپا، مس و رایزکو تا جایی که اطلاع دارم، خوب بسته‌اند و با ستاره های باتجربه ملی به توافق رسیدند. این تیم ها مدعی هستند و فکر می کنم امسال سطح لیگ بالا خواهد بود و نتایج از پیش مشخص نیست.

امامی ادامه داد: متاسفانه خانم فهیمه زارعی از بازیکنان خوب پالایش نفت در تمرینات دچار مصدومیت شد و احتمالا یک تا دو بازی او را در اختیار نخواهیم داشت. امیدوارم با تلاش بازیکنان و تمرکز بالا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

💻منبع:ایسنا  📸عکس:افراورزش

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا