فوتسال

نفت آبادان پیش فصل را حرفه ای شروع کرده

نفت آبادان پیش فصل را حرفه ای شروع کرده

لژیونر سابق فوتسال ایران می گوید نفت آبادان پیش فصل را حرفه ای شروع کرده اما الان نمی توانم بگویم پشیمان هستم یا نه و برای این تصمیم سخت که در زندگیم گرفتم خیلی زود است جواب بدهم.

به گزارش فوتبالز زهرا لطف آبادی دروازه بان ملی پوش تیم پالایش نفت آبادان اظهار داشت: تمرینات تیم ما از ۴ شهریور شروع شده و خدا را شکر تا این لحظه بخوبی پیش رفته است. از شرایط تا اینجای کار راضی ام و باشگاه نفت آبادان بصورت کاملا حرفه ای پیش فصل را شروع کرده و امیدوارم در ادامه ی کار هم همین انرژی و شرایط برای تیم فراهم باشد.

دروازه بان فصل گذشته تیم اتلتیکو تورکال اسپانیا در خصوص این سوال که از بازگشت به لیگ ایران پشیمان است یا نه، گفت: الان نمی توانم بگویم پشیمان هستم یا نه، چرا که برای این تصمیم سختی که در زندگی گرفته ام خیلی زود است جواب بدهم، قطعا آخر فصل راحت تر می توانم به این سوال پاسخ دهم، اما خب یکشنبه ها که بازی تیم سابقم را دنبال می کنم و‌ آن آزار و اذیت و سرزنش را در خلوت، با خودم دارم و سریع سرکوبش می کنم و‌ به هدف های بعدی ام فکر می کنم.

تفاوت زیادی بین لیگ ایران و اروپا وجود دارد

وی درباره تفاوت لیگ ایران و اروپا بیان کرد: تفاوت ها که خیلی زیاد است و حداقل تفاوتش درباره تاریخ بازی ها است که دقیقا هر سال در یک روز ثابت برگزار می شود و‌ هیچ تیمی تا دقیقه ۹۰ انصراف نمی دهد.

لطف آبادی در پایان گفت: امیدوارم کمی دیدگاه ما نسبت به کلمه حرفه ای تغییر کند و آن رشد کند، جا دارد از مدیرعامل و کادرفنی پالایش نفت آبادان بابت فراهم کردن شرایط خوب در این تیم تشکر کنم.

منبع:پایگاه خبری2020  📸عکس:پایگاه خبری2020

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا