فوتسال

انحلال رسمی فوتسال زنان پیکان بدلیل محدودیت‌ بودجه‌

انحلال رسمی فوتسال زنان پیکان بدلیل محدودیت‌ بودجه‌

باشگاه پیکان با انتشار پیامی، از ادامه تیمداری در فصل جدید رقابت‌های سوپرلیگ فوتسال بانوان کناره‌گیری کرد تا حضور موثری در لیگ برتر بزرگسالان فوتبال بانوان داشته باشد.

به گزارش فوتبالز در این پیام آمده است: باشگاه پیکان به عنوان یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های ورزش قهرمانی، آکادمی و کارگری در عرصه ورزش بانوان، همواره خود را پرچمدار حمایت از زنان توانمند کشورمان می‌داند و به این اتفاق ویژه و افتخاراتی که طی ۷ دهه فعالیت خود به دست آورده، می‌بالد. با توجه به الزامات AFC در خصوص تیمداری در فوتبال بانوان جهت کسب مجوز حرفه‌ای، همچنین در راستای حمایت از تیم‌های ملی فوتبال بانوان (نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) و برگزاری جام ‌ملت‌های آسیا در رده‌های ملی، به همراه معافیت‌هایی که فدراسیون فوتبال بابت تیمداری باشگاه‌ها در لیگ فوتبال بانوان در نظر می‌گیرد، با هدف‌گذاری بلندمدت شرکت در رقابت‌های بین‌المللی، تصمیم بر حضور پرقدرت در رشته فوتبال بانوان توسط هیات مدیره باشگاه اتخاذ گردید.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: با این حال، خداحافظی از لیگ این فصل فوتسال، به معنای عدم حمایت از ورزش بانوان نیست چراکه مثل همیشه، در سایه لطف ایزد متعال قرار است در لیگ برتر بزرگسالان والیبال بانوان و همچنین فوتبال بانوان فعالیت‌ها به صورت جدی ادامه یابد و قهرمانان و استعدادهای جوان و جدیدی به ورزش کشورمان معرفی کنیم.

پیکان در فوتسال زنان به تمام خواسته‌های خود رسیده

همچنین در بخش آکادمی و کارگری، چون سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهیم داشت و هرگز دست از حمایت ورزش بانوان برنمی‌داریم. پیکان در فوتسال زنان، به تمام خواسته‌های خود رسید و با سرمایه‌گذاری منطقی و عقدقرارداد با ستاره‌ها و بازیکنان مستعد توانست دین خود را به این رشته ورزشی ادا کند اما در فصل پیش‌رو، با توجه به افزایش قراردادها، عدم وجود پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و سایر موارد درآمدزایی، در کنار محدودیت‌های بودجه‌ای و تیمداری پیکان در رشته‌هایی چون فوتبال، والیبال، هندبال آقایان، فوتبال و والیبال بانوان، رالی، حضور پررنگ در آکادمی و شروع جشنواره بزرگ کارگری گروه صنعتی ایران‌خودرو و… از ادامه فعالیت‌ها در سوپرلیگ فوتسال بانوان انصراف خود را اعلام می‌نماید. ضمن آرزوی موفقیت برای همه فوتسالیست‌ها به خصوص بازیکنان و مربیان زحمتکش دو فصل گذشته پیکان، در فصل جدید، تنها مشوق دختران پرتلاش کشور در این رشته ورزشی خواهیم بود.

💻منبع:سایت باشگاه پیکان  📸عکس:فاطمه شمس

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا