فوتبال

می‌خواهیم سه بازی خوب داشته باشیم

می‌خواهیم سه بازی خوب داشته باشیم

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان گفت: بازیکنانم جنگیدند و در یک جنگ نابرابر پیروز شدند.

به گزارش فوتبالز مریم آزمون در مراسم بدرقه تیم ملی عنوان کرد: خیلی خوشحالم که به فوتبال زنان این اندازه اهمیت داده شده است. از همه اعضای هیات رئیسه، رئیس، نایب رئیس زنان و اهالی رسانه تشکر می‌کنم. همچنین از حامی مالی تیم نیز تشکر ویژه‌ای دارم.

وی ادامه داد: شاید هیچکس انتظار صعود از این مرحله را نداشت که بتوانیم از میانمار صعود کنیم. مجبور شدیم ۲ بازی با تیمی کنیم که خودش میزبان و از لحاظ رنکینگ نیز از ما بالاتر بود‌ در کشور خودش ۲ بازی رفت و برگشت انجام بدهیم. پس از برد یک بر صفر در بازی اول شوکه بودیم زیرا اردوی آماده سازی نداشتیم و بدون بازی دوستانه رفتیم. صعود به مرحله دوم برای ما یک رویا بود. بچه‌های ما خیلی جنگیدند و در یک جنگ نابرابر پیروز شدند(در این لحظه آزمون پشت تریبون برای ثانیه‌هایی گریست).

وی گفت:الان اصلا به نتیجه فکر نمی‌کنم. همین که با تیم چهارم دنیا و فلیپین که در جام جهانی بازی کرده بازی کنیم برای ما کافی است و می‌خواهیم سه بازی خوب داشته باشیم. با وجود تمام مشکلات می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

آزمون در پایان گفت: از مرضیه جعفری، سرمربی تیم خاتون بم تشکر می‌کنم که با وجود بازی‌های تیمش در آسیا، به کمک ما آمد و ۹ بازیکن این تیم را در اختیار ما قرار داد. می‌خواهیم نماینده‌ای در حد دختران شایسته ایران باشیم.

💻منبع:فدراسیون فوتبال  📸عکس :سهیل سعادتمندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا