فوتبال

انتقاد نسترن رجایی از بی‌توجهی به فوتبال زنان در خوزستان

انتقاد نسترن رجایی از بی‌توجهی به فوتبال زنان در خوزستان

یک مربی فوتبال از بی توجهی به فوتبال زنان در استان خوزستان گله‌مند است.

به گزارش فوتبالز نسترن رجایی درباره وضعیت فوتبال زنان در خوزستان، اظهارکرد: متاسفانه اصلا شاهد برگزاری مسابقات فوتبال زنان در استان خوزستان نیستیم و به همین دلیل خوزستان فقط در فوتسال فعالیت دارد و این موضوع ضربه بدی به پیکره فوتبال زنان استان وارد کرده است.

وی با اشاره به حضور مریم خلیلی در مسابقات زیر ۱۴ سال جام کافا، خاطرنشان کرد: به جز مریم خلیلی، دختران فوتبالیست با استعدادی در استان داریم که به علت عدم مدیریت و برنامه ریزی برای فوتبال پایه خوزستان، یا دیر به مرحله شکوفایی می رسند، یا هرگز نمی رسند یا برای بازی مجبور به مهاجرت به استان های دیگر هستند.

این مربی فوتبال با گله مندی از هیات فوتبال خوزستان، گفت: این هیات به هیچ عنوان از زنان فوتبالیست حمایتی نداشته است و در واقع هیچ برنامه‌ای برای فوتبال در بخش پایه ندارد و این اتفاق بدی است.

وی تاکید کرد: متاسفانه یک زمین چمن هم در اختیار من به عنوان مربی قرار نمی دهند، آن هم در حالی که به تازگی یکی از شاگردانم یعنی مریم خلیلی همراه با تیم ملی زیر ۱۴ سال در جام کافا حضور داشت. البته امثال مریم ها در خوزستان زیاد هستند و برای شکوفایی، نیازمند زیر ساخت و توجه هستند.

رجایی عنوان کرد: من به شخصه امیدی به حمایت های هیات فوتبال خوزستان ندارم اما از آقای بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان باتوجه به نگاه مثبت اش به بخش زنان، خیلی انتظار دارم که حداقل از بخش پایه حمایت کند تا بیش از این مربیان فوتبال زنان دلسرد نشوند. من حتی به این فکر هستم که کارم را در استان دیگری دنبال کنم اما این همه استعداد واقعا حیف است، آن هم در حالی که با بها به این استعدادها می‌توانیم هر سال به تیم ملی بازیکن بدهیم.

وی در پایان با بیان این که مریم خلیلی دختر پرتلاش و با هدفی است، خاطر نشان کرد: با توجه به استعدادی که او دارد، دعوتش به تیم ملی زیر ۱۴ سال قابل پیش بینی بود. معتقدم او یک پدیده است و حتما به آرزوهایش در فوتبال خواهد رسید و حالا حالاها پیراهن تیم ملی را به تن خواهد داشت.

💻منبع:ایسنا  📸عکس:محمددشتی  ✍️خبرنگار:پریسا زنگنه منش

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا