فوتسال

قرارداد جانعلی‌پور برای یک فصل دیگر تمدید شد

قرارداد جانعلی‌پور برای یک فصل دیگر تمدید شد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولادین ذوب آمل، از قطعی شدن حضور تیم نوا آمل در سوپرلیگ فوتسال زنان کشور با تمدید قرارداد سرمربی فصل گذشته این تیم که قهرمانی لیگ برتر را برای این باشگاه کسب کرده بود، خبر داد.

به گزارش فوتبالز بابک بهمنی در یک نشست خبری با خبرنگاران گفت: با تصمیم هیات مدیره باشگاه فولادین ذوب آمل، فاطمه جانعلی پور سرمربی فصل گذشته تیم نوا آمل که زیرمجموعه این باشگاه است و موفق به کسب مقام قهرمانی با این تیم در لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه‌های کشور و صعود به سوپر لیگ در فصل جدید شده، برای یک فصل دیگر تمدید شد.

وی افزود: علاوه بر ثبت قرارداد سرمربی تیم، با ۱۰ بازیکن فصل گذشته و تازه وارد نیز قرارداد جدیدی بسته شد.

سنگ اندازی‌های حاشیه‌سازان برای عدم تیمداری!

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب آمل، تاخیر در اعلام رسمی حضور تیم نوا آمل در سوپر لیگ فوتسال زنان باشگاه‌های کشور را وجود برخی حاشیه‌ها از سوی برخی افراد و منفعت طلب اعلام کرد و ادامه داد: برخی‌ها به دنبال شرکت نکردن تیم نوا آمل در سوپر لیگ فوتسال کشور و انتقال سهیمه شهرستان آمل به شهرهای دیگر و حتی خارج از استان بودند.

بهمنی با اشاره به اینکه تیم نوا آمل تنها نماینده فوتسال زنان استان‌های شمالی کشور در سوپر لیگ کشور است، اضافه کرد، خوشبختانه با نشستی که اعضای هیات مدیره باشگاه نوا آمل به همراه کادر فنی و برخی بازیکنان این تیم به همراه فرماندار وِیژه شهرستان با استاندار مازندران داشتیم، اعلام رسمی و موضع حمایتی استاندار مازندران از تیم فوتسال زنان و همچنین مجموعه تولیدی فولادین ذوب آمل، باعث ایجاد انگیزه در بین مدیران کارخانه تولید و نیز مصمم‌تر شدن به حضور پرقدرت در فصل جدید مسابقات شد.

وی اضافه کرد، حمایت از واحدهای تولیدی بخش خصوصی از جمله شرکت کاله، هراز و فولادین ذوب آمل که حداقل نیروهای آن از ۲هزار نفر به بالا هست، باید حمایت همه جانبه و تقویت شوند تا به واسطه این حمایت‌ها در قبال ایجاد مشوق‌های حمایتی باعث حضور در فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی از سوی این واحدها خواهد شد.

هدف نوا آمل، تکرار شگفتی سازی در فوتسال زنان

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب آمل ادامه داد: خوشبختانه استاندار مازندران هم در دیدار گذشته با عوامل باشگاه، قول رسیدگی به مشکلات و در خواست‌های مدیران کارخانه فولادین ذوب را دادند و این دلگرمی باعث حمایت دوباره این مجموعه از تیم فوتسال زنان نوای آمل که زیر مجموعه این کارخانه است، شد.

بهمنی افزود: هدف مجموعه باشگاه فولادین ذوب آمل، حمایت ویژه و حداکثری از تیم فوتسال نوا آمل در فصل جدید مسابقات است و اعلام کردیم به بازیکنان و کادر فنی این تیم که اگر قهرمانی لیگ برتر را در سوپر لیگ نیز تکرار کنید، پاداش ویژه‌ای دریافت خواهید کرد.

وی اضافه کرد، هرچند تیم دیر بسته و روانه مسابقات خواهد شد، اما هم کادر فنی و بازیکنان در فصل گذشته در کنار هم در مسابقات لیگ برتر حضور و شناخت خوبی ازعملکرد یکدیگر دارند و قطعا بعد از هفته‌های ابتدایی لیگ، روند تیم منسجم‌تر خواهد شد.

💻منبع:ایسنا  📸عکس:مازنداسپرت  ✍️خبرنگار:مهدی غلامی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا