فوتسال

می‌خواهم با شاهین‌نطنز قهرمان شوم

می‌خواهم با شاهین‌نطنز قهرمان شوم

مطهره توکلی، دروازه بان باتجربه اصفهانی که این فصل در شاهین نطنز توپ می زند، از شرایطش می گوید.

به گزارش فوتبالز مطهره توکلی، دروازه بان اصفهانی که سابقه بازی در بالاترین سطح لیگ فوتسال را دارد، در خصوص شروع ورزش خود، عنوان کرد: با حضور در تیم های مدرسه و آموزش و پرورش به دروازه بانی علاقه مند شدم و از سال ۹۲، در لیگ های کشوری بازی می کنم.

توکلی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و در تورنمنت روسیه و اردوهای بازی های آسیایی تیم ملی را همراهی کرده است.او با اشاره با اینکه ۸ سال در بالاترین سطح لیگ فوتسال زنان کشور بازی کرده است، اظهار داشت: همیشه سعی کرده ام بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارم. همچنین در کلاس های مربیگری نیز شرکت کرده ام و مدرک مربیگری لول ۲ آسیا را دارم.

مطهره توکلی که این فصل برای شاهین نطنز توپ می زند، در این خصوص گفت: تمرینات خوبی داشته ام و خدا را شکر در تیم منسجمی بازی می کنم، خواسته تمام ما کسب عنوان قهرمانی است و امیدوارم که بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم.دروازه بان امید آخر تیم است و مسئولیت بزرگی بر دوش دارد.

توکلی در پایان گفت: در آسیا استعداد های خوبی داریم، اما مربی دروازه بان خوب برای پرورش این استعداد ها کم است و من به دنبال پیشرفت در مربیگری نیز هستم تا بتوانم با متدهای روز دنیا به پیشرفت استعدادها کمک کنم.

💻منبع:خبر روز  📸عکس:آریاجعفری    ✍️خبرنگار:امیرعلی شفیعی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا