فوتبال

نگرانی جعفری از خستگی‌ شاگردانش

نگرانی جعفری از خستگی‌ شاگردانش

سرمربی تیم فوتبال خاتون بم در آستانه مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های زنان آسیا نگران شاگردان خسته خود است که به تازگی مسابقات انتخابی المپیک را به پایان رسانده‌اند.

به گزارش فوتبالز مرضیه جعفری در حالیکه همراه تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک بود گفت: من و 9 نفر از بازیکنانم در مسابقات انتخابی المپیک بودیم. به عبارت دیگر از 22 مهرماه کنار تیم نبودیم ابتدا در کمپ و سپس با تیم ملی به استرالیا اعزام شدیم.

وی افزود: بعد از پایان مسابقات تیم ملی در مرحله دوم انتخابی المپیک به تاشکند اعزام می‌شویم که پرواز ما 24 ساعت طول می‌کشد و سایر بازیکنان هم از ایران به ما ملحق می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال زنان خاتون بم از خستگی شاگردانش ابراز نگرانی کرد و ادامه داد: خیلی از بازیکنان من در هر سه بازی انتخابی المپیک 90 دقیقه بازی کردند و این خستگی در ساق پاهایشان هست اما در هر صورت هر دو رویداد ملی است و ما باید تمام تلاش مان را می‌کردیم تیم ملی به شاگردان من نیاز داشت و تیم خاتون بم هم یک رویداد مهم را در پیش دارد و خواستیم هر دو تیم ضرر نکنند.

وی خاطرنشان کرد: من می‌دانم بازیکنانم خسته هستند و باید تمام قوای خود را برای بهترین بازی خود بگذارند و شاید این خستگی مرا نگران کرده باشد.

جعفری همچنین به حریفان قدرتمند خاتون بم اشاره و اظهار کرد: سیدنی استرالیا که در بازی نخست به مصاف این تیم می‌رویم بسیار آماده است. سپس با نماینده کره جنوبی بازی می کنیم که تعداد زیادی از بازیکنانش ملی‌پوش هستند. در نهایت هم با نماینده ازبکستان رقابت خواهیم کرد که میزبان و تیم بسیار خوبی است.

وی ابراز امیدواری کرد که بتوانند نتایج قابل قبولی کسب کنند و افزود: امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم، اما نگرانی من به این دلیل است که چند روز کل تیم کنار هم نبودند و موضوع خستگی است. به هر حال در نهایت تمام تلاش مان را می‌کنیم که نتایج خوبی بگیریم و اتفاقات خوبی برای تیم رقم بخورد.

💻منبع:تسنیم 📸عکس:پریسا پورطاهریان

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا