فوتسال

به انگیزه بازیکنانم اعتقاد دارم

به انگیزه بازیکنانم اعتقاد دارم

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: متاسفانه در کمال ناباوری دو تیم نصر فردیس و پیکان تهران که قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته بودند، از حضور لیگ انصراف دادند و این موضوع عجیب است.

به گزارش فوتبالز عاطفه رضایی درباره سطح سوپرلیگ فوتسال زنان در این فصل، اظهار داشت: قرار شد تا سوپر لیگ با ۱۹ تیم برگزار شود. دو تیم از لیگ برتر اضافه و قرعه‌کشی انجام شود. متاسفانه در کمال ناباوری دو تیم نصر فردیس و پیکان تهران که قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته بودند، از حضور در مسابقات انصراف دادند که دلیل آن را نمی‌دانم. به همین دلیل سازمان لیگ دوباره قرعه‌کشی کرد و زمان آغاز لیگ پنجم آبان شد. مس رفسنجان هم در اولین دیدار برابر سایپا بازی کرد و موفق شد تا به پیروزی برسد.

سرمربی تیم مس رفسنجان عنوان کرد: تعویق لیگ برتر فوتسال زنان به نفع ما شد، زیرا تیم را دیر جمع کردیم و این موضوع به ضرر تیم‌هایی شد که زودتر یارگیری و تمرینات خود را آغاز کردند. مس رفسنجان در این فصل شکل جدیدی به خود گرفته؛ ما چهار بازیکن باتجربه را نگه داشتیم اما باقی بازیکنان جوان هستند. نمی‌گویم این بازیکنان سطح بالا هستند اما چون جوان بودند آنها را جذب کردیم.

مهسا کمالی را حفظ کردیم

وی افزود: تغییرات در تیم مس رفسنجان زیاد بود اما تنها یک ملی‌پوش یعنی مهسا کمالی را حفظ کردیم اما تیم‌های دیگر چون آبادان، نطنز و حفاری چهار ملی‌پوش دارند. با توجه به اینکه این تیم‌ها بازیکنان خوبی جذب کردند سطح سوپرلیگ هم باید در این فصل خوب باشد اما مهم این است که یک تیم چطور تا آخر فصل بازیکنانش را مدیریت می‌کند تا در بالای جدول قرار گیرد. درست است که مانند باقی تیم‌ها ملی‌پوش در ترکیب تیم نداریم اما به انگیزه بازیکنانم اعتقاد دارم و هدفمان در صدر جدول ماندن است.

رضایی یادآور شد: در این فصل از سوپرلیگ فوتسال زنان هفت بازی رفت و هفت بازی برگشت برگزار می‌شود و در واقع تنها ۱۴ هفته بازی می‌کنیم و زودتر بازی‌ها تمام می‌شود. در این فصل مرحله پلی‌آف نداریم و با ۱۴ هفته بازی خوب است که زود لیگ تمام می‌شود.

وی گفت: در هفته اول بازی‌ها فروزان سلیمانی سرمربی تیم ملی فوتسال زنان حضور داشت و گفت که با توجه به اینکه لیگ زود تمام می‌شود، حتما برنامه‌ریزی برای اردوی تیم ملی و مسابقات خواهیم داشت. قرار است در همه دیدارهای سوپرلیگ حضور یابد تا بتواند تیم ملی خوبی تشکیل دهد. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بازیکنان انگیزه بگیرند و به تیم ملی دعوت شوند. فعلا که تنها انگیزه آنها قهرمانی لیگ برتر است.

💻منبع:ایرنا 📸عکس:آریا جعفری

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا