فوتسال

هیچ تیمی از پیش برنده نیست

هیچ تیمی از پیش برنده نیست

سرمربی ملی حفاری اهواز می گوید موقعیت های زیادی را با بی دقتی بازیکنان خودمان از دست دادیم.

به گزارش فوتبالز فاطمه شریف سرمربی تیم فوتسال زنان ملی حفاری اهواز در رابطه با پیروزی ۳ بر ۱ تیمش مقابل نوای آمل در هفته سوم سوپرلیگ زنان اظهار داشت: بازی کردن مقابل تیم هایی که تمرکزشان صرفاً روی کار دفاعی است ساده نیست و کار را برای تیم حریف سخت می کند، امروز این اتفاق برای ما رخ داد و موقعیت های زیادی را با بی دقتی بازیکنان خودمان و البته عملکرد خوب دروازه بان آمل از دست دادیم اما در مجموع، مهم سه امتیاز این دیدار بود که خداراشکر آن را کسب کردیم.

وی تصریح کرد: در دیدار قبلی نسا احدی و رقیه صومعه دچار مصدومیت شدند و متاسفانه در دیدار امروز این دو بازیکن خوب را در اختیار نداشتیم.

شریف افزود: نوای آمل دیر بسته شد اما روز به روز در حال بهتر شدن است و نتایج این تیم گویای چنین مسئله ای می باشد و قطعا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

سرمربی ملی حفاری در خصوص داوری این دیدار گفت: در مجموع داوری خوبی را شاهد بودیم و صحنه خاصی وجود نداشت فقط از آنجایی که تیم آمل عقب تر دفاع میکرد در چند صحنه توپ به دست بازیکنان برخورد داشت که باید در بازبینی فیلم مشخص شود آیا پنالتی بوده یا خیر؟

مدرس فوتسال در خصوص کیفیت سوپر لیگ اذعان داشت: با توجه به حضور ۸ تیم اول لیگ در سوپر لیگ، کیفیت بازی ها خوب است و به نسبت سالهای گذشته تمام تیم ها مدعی اند و هیچ تیمی از پیش برنده نیست، تمام تیم ها برای گرفتن نتیجه وارد میدان می شوند و در هفته های آتی نیز کیفیت بهتری را شاهد خواهیم بود اما در کل به دلیل انصراف قهرمان و نائب قهرمان فصل گذشته شاهد اُفت کیفیت سوپر لیگ نسبت به پارسال بودیم.

شریف در پایان عنوان کرد: به بازیکنانم و کادر فنی تیم خسته نباشید و خدا قوت میگویم و از آنها تشکر میکنم که توانستیم سه بازی سخت را پشت سر بگذاریم.

💻منبع:پایگاه خبری2020 📸عکس: فوتبالی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا