فوتسال

عملکرد بازیکنانم رضایت بخش بود

عملکرد بازیکنانم رضایت بخش بود

سرمربی سایپا از بازیکنانش تعریف و تمجید کرد.

به گزارش فوتبالز معصومه رضازاده سرمربی تیم فوتسال سایپا در رابطه با پیروزی ۴ بر ۰ تیمش در دربی تهران مقابل مهرعظام در هفته سوم سوپرلیگ زنان اظهار داشت: بازی خیلی خوب و باکیفیتی بود و بیشتر، از این خوشحالم که تمام کارهای تاکتیکی که در طول هفته تمرین کرده بودیم را به بهترین شکل ممکن در زمین به نمایش گذاشتیم و عملکرد بازیکنانم خیلی رضایت بخش بود که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در خصوص داوری این دیدار گفت: داوری خوبی را شاهد بودیم و از آنجا که داورها بی تجربه هستند ممکن است اشتباهاتی داشته باشند همانطور که ممکن است ما گاهی دچار اشتباه شویم و این‌ جزئی از بازی است و گاهی ممکن است این اشتباهات با اعتراضاتی از سوی تیم‌ها مواجه شود اما سعی ما بر این است که تمرکزمان را روی داوری نگذاریم و بازی خودمان را کنیم اما در کل داوری خوب بود.

رضازاده در خصوص کیفیت سوپرلیگ تصریح کرد:کیفیت بازی‌ها خیلی بالاست، همانطور که میبینید آمل این هفته با حفاری ۳ بر ۱ شدند و این نشان دهنده این است که هیچ تیمی از قبل برنده نیست. نتیجه هیچ دیداری قابل پیش بینی نیست و هر تیمی که کمترین اشتباه را کند می‌تواند قهرمان سوپر لیگ شود.

وی در پایان گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در طول هفته خیلی خوب تمرین‌ می‌کنند و در روز برگزاری بازی‌ها برای هم بازی می‌کنند و به جرات می‌گویم که در بازی تیممان یک تیم کامل بود و چیزی برای یک مربی از این لذت بخش تر نیست و فکر می‌کنم بازیکنان تیم من شایسته قهرمانی و شایسته بهترین القاب هستند.

💻منبع:پایگاه خبری2020 📸عکس: فاطمه شمس

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا