فوتسال

بازی را به کم تجربگی بازیکنان باختیم

بازی را به کم تجربگی بازیکنان باختیم

گل اولی که دریافت کردیم، گل به خودی بود و به همین دلیل بازیکنانم از نظر ذهنی کمی به هم ریختند.

به گزارش فوتبالز فاطمه جانعلی پور، هدایت تیم نوای آمل در سوپرلیگ فوتسال زنان کشور را برعهده دارد. این تیم در هفته پنجم سوپرلیگ، برابر رایزکو صفادشت تن به شکست داد .

فاطمه جانعلی پور، سرمربی تیم نوای آمل در خصوص بازی تیمش برابر رایزکو صفادشت عنوان کرد: حریف قدرتمندی داشتیم و با وجود اینکه بازیکنان شناخته شده زیادی در تیم رایزکو بازی نمی کنند، اما یک تیم پر مهره هستند و تک تک بازیکنان از تاثیر گذاری بسیاری برخوردارند.

جانعلی پور با اشاره به اینکه تیم آمل از اوایل بازی تمرکز خود را از دست داد، گفت: گل اولی که دریافت کردیم، گل به خودی بود و به همین دلیل بازیکنانم از نظر ذهنی کمی به هم ریختند.

وی ادامه داد: بقیه توپ هایی که رایزکو وارد دروازه تیم ما کرد، با پاس بازیکنان خودی منجر به گل شد. سرمربی تیم نوای آمل اظهار داشت: قبل از بازی کاپیتان تیم شرایط خوبی نداشت و به همین دلیل بازیکنان نتوانستند مانند بازی هفته قبل روحیه مناسبی داشته باشند. ما این بازی را به کم تجربگی بازیکنان باختیم.

شایان ذکر است تیم نوای آمل در هفته پنجم سوپرلیگ فوتسال زنان کشور، 6 بر یک از رایزکو صفادشت باخت تا همچنان در قعر جدول بماند.

💻منبع:خبر روز 📸عکس:خبر روز  ✍️خبرنگار:امیرعلی شفیعی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا