فوتسال

به خاطر مصدومیت به اردوی تیم ملی نرفتم

به خاطر مصدومیت به اردوی تیم ملی نرفتم

ملی‌پوش فوتسال زنان گفت: به خاطر مصدومیت به اردوی تیم ملی نرفتم. اردوی قبلی هم من را دعوت کردند و به آنها گفتم که مصدومیت دارم.

به گزارش فوتبالز مهسا کمالی درباره دلیل عدم دعوت به تیم ملی فوتسال زنان، اظهار داشت: به خاطر مصدومیت به اردوی تیم ملی نرفتم. دفعه قبل هم من را دعوت کردند و به آنها گفتم که مصدومیت دارم. الان هم برای درمان مصدومیتم به تهران آمدم و شاید در بازی بعدی لیگ هم نباشم.

وی افزود: قرار بود در مسابقات داخل سالن آسیا شرکت کنیم اما به دلیل بازی‌های المپیک پاریس این مسابقات به تعویق افتاد. فدراسیون اعلام کرده که شاید به یک تورنمنت اعزام شویم. در هر صورت دو یا سه هفته طول می‌کشد تا زیر نظر پزشک روند درمانم را انجام دهم و در این مدت بازی نمی‌کنم.

ملی‌پوش فوتسال زنان عنوان کرد: در این فصل از سوپرلیگ برای تیم مس رفسنجان بازی می‌کنم. لیگ امسال خیلی بهتر از دوره‌های قبل است و تیم‌ها خیلی خوب هستند. نسبت به فصل گذشته سطح لیگ بالاتر رفته زیرا ملی‌پوشان در همه تیم‌ها پخش شدند و بیشتر تیم‌ها بازیکنان جوان خوبی دارند. همچنین فرزانه توسلی هم در این فصل به جمع ما پیوست.

وی ادامه داد: هشت تیم برای سوپرلیگ فوتسال زنان کم است و باید تیم‌ها بیشتر شود زیرا مسابقات زود تمام می‌شود و از لیگ فصل گذشته تاکنون ۹ ماه گذشته است و این فاصله زیادی است و امیدوارم لیگ بعدی زودتر شروع شود و با تاخیر آغاز نشود. پارسال سوپرلیگ اوایل اسفند ماه تمام شد و این خیلی بد است که مدت زمان طولانی در بلاتکلیف باشیم.

مهسا کمالی یادآور شد: به نظرم مرحله پلی‌آف در لیگ برتر باشد مسابقات لیگ جذاب تر می‌شود. در طول فصل یک تیم با دو باخت می‌تواند در پلی آف امید قهرمانی داشته باشد اما وقتی این مرحله را حذف می‌کنند و این امید از دست می‌رود. تا الان هم سطح بازی خبا بود و جلوی تیم‌هایی چون آمل غافلگیر شدیم و این تیم با توجه به اینکه در نقل و انتقالات فعال نبوده، خیلی خوب است. تیم‌های دیگر چون سایپا، نطنز، آبادان و حفاری چندین سال است که در سوپرلیگ حضور دارند و تیم‌های خوبی هستند.

وی با اشاره به اینکه امسال شرایط تیم مس رفنسجان خوب نبود، گفت: از لحاظ مالی خیلی با این تیم راه آمدیم تا به آن کمک کنیم. شاید با بازی در این تیم دین خود را به مس ادا می‌کنیم زیرا عاطفه رضایی سرمربی تیم همیشه پشت ما بود. هر سال مبلغ قراردادها خوب است اما امسال این مبلغ بالا رفته ولی شرایط مالی باشگاه مناسب نبود.

💻منبع:ایرنا 📸عکس:صفحه اینستاگرام مهسا کمالی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا